velmi zla plet - uz som zufaly

Príspevok v téme: velmi zla plet - uz som zufaly
samovrah!!!!...

Dobrý den..chcem sa opýtať...mám 17 rokov a som chlapec :D ... a už naozaj neviem čo na pleť asi tak pred polrokom som bol tak zufaly ze som si každu vyrážku vytláčal nasilim a prepichoval a teraz mi ostali flaky po aknne aj na čele aj po bokoch liic ... už asi aj kamošov stratím preto :( .... poradte niečo nato .. neviem či sa mi oplatí isť ku kožnej pre tie flaky keĎ akné sa mi už ani tak nerobí velmo aj ked sa spravi take podkožne na čele tak to zmizne a už nevytláčam žiadne a neprepichujem....možno vytlačím ked je to už take biele na vrchu ale poradte prosím :(( .. ak nič tak spácham už asi samovraždu lebo ja som taký že stále umytý, pekne oblečený,nagelovaný musím byť .. len táá pleť ma štveee velmi velmi velmi :(((((((((((((( prosíím :(((((((

marcelka.

sisssik: ano tie tabletky sa mozu brat iba spolu s antikoncepciou..ale uz si si to docitala aj sama, takze si sikovna, super :-)a co sa predpisuje chlapom tak to neviem, mozno tiez roakutan...ved oni otehotniet nemozu, tak im sa to nemusi predpisat aj s antikoncepciou :-))))))))) takze samovrah!!! ak si na tom tak velmi zle, bez k lekarke, ku koznej a skus sa jej na tie lieky opytat, ze co ti na to povie, ale ked si budes trvat na svojom, ze ich chces, tak ti ich predpisat musi :-) Tak je len na tebe co spravis, pekny vecer prajem vsetkym... :-)))

sisssik

prave som docitala, lebo ma to zaujimalo, tak mas pravdu Marcelka, ze tie antikoncepcne tabletky predpisuju babam v pripade mozneho otehotnenia, aby sa predislo gravidite, sposobuju velmi vazne poruchy, deformacie plodu

sisssik

Marcelka a Ty si s nimi brala aj antikoncepcne tabletky? Lebo ja som od znamej pocula, ze praveze sa nesmu brat v tom case, tak neviem. Co viem urcite, nesmies vtedy uzivat ATB tetracyklin a vitamin A - zvysuje sa riziko A toxicity a nesmies darovat krv nejaky cas po vysadeni, minimalne mesiac

jaaaaaaaaa

Urcite chod ku koznej.Aj mojmu synovi predpisala Roacutan a ten mu velmi pomohol.Nema ziadne akne a ani jazvy.

emme.violet

nie za kozmetickou ale za psychiatrickov chod! ziadnych kamaratov nestratis preto lebo mas vyrazky, a ak hey tak to kamarati neboli, iba "znami" a ta plat, neboj uz to potrva najviac tak rok, ale hlavne cisti gelom nato urcenim, potom tonizuj a ako posledne hydratuj! len tak budes mat peknu plet a ked si pekny a vonavy tak nikomu hadam par vyrazok vadit nebude:)

marcelka.

volaju sa roacutan, mam s nimi osobne skusenosti, po dobrati nemam na tvari uplne nic, ani ziadne jazvy a ked tak velmi male a nepatrne - dlzka liecby bola 9 mesiacov, ale neskutocne to zabralo.
Chod normalne ku koznej a vypytaj si ich, ze chces zacat brat roacutan, ja som si tiez sama povedala ze ich chem a nakoniec mi ich aj predpisala, ale viem jednu vec, ze sa musia brat v spojeni s antikoncepciou, takze kedze si chalan nieviem ako to je v tvojom pripade....ale skus sa opytat, mozno existuje aj nieco ine pre chlapcov, nieco podobne ako roakutan...a v ziadnom pripade nemysli na samovrazdu, tvaricka sa da zlepsit, neboj sa nic, chce to este cas, skus pouzivat aj na to urcenu kozmetiku napr. z lekarni atd...mysli pozitivne, neboj sa, urcite mas okolo seba ludi, ktori ta lubia, tak nezabudaj na to...a nemysli len na seba, ze ty si skaredy alebo ja neviem co, lebo ostatni ta lubia, tak ci tak, ano??? tak pekny vecer prajem...

sedmikraska

urcite sa ti vyplati ist ku koznej albo zbehni do lkarne a povedz im nech ti nieco poradia na tvoju plet- vstko su to studovani ludia. Vypytaj si vzorky zdarma ak nemas dost peniazkov

zuzanas

Ahoj. Možno by si mal navštíviť kozmetičku a tá by ti možno vedela aj poradiť že či ísť ku kožnej alebo nie. Mne moja poradila a aj ma k nej poslala. Ale k tej kožnej by som išla asi aj tak. A ešte keď stratíš kamarátov len pre takú hlúposť tak sú povrchný ovšem keď o tom stále rozprávaš pred nimi možno im to už lezie na nervy.

hmmmmm

Existuju antibiotika na extremne silne akne, lenze aj tie antibiotika su dost zatazujuce na organizmus, vie ti ich predpisat len kozna. Nie len ze ti zmizne akne, ale aj jazvy sa ti zacnu hojit a mala by sa ti plet zotavit a dat doporiadku. Ale su to fakt silne lieky, neviem ako sa to vola, ale popytaj sa lekarov...viac ti neviem poradit. A nebud zufaly, nie si sam kto ma taky problem. Nikto nieje dokonaly...