ANKETA - CHLPY TAM DOLE ????

Príspevok v téme: ANKETA - CHLPY TAM DOLE ????
no čo ?!!!

Nechápem, jak može mať niekto chlpy tam dole, fest huňatú. U chlapov mi to vôbec nevadí, ale teší ma, ked si to aspon zastrihavaju. Ale baba!! Kolko dievčat poznam, strašné herečky. vyvonané, oholene nohy, vymalované, nalakované vlasy a dole taký prales, že ani dieru nenajde chalan. Toto proste nikdy nepochopím, fest sa mi to hnusí a zhnusí sa mi hned aj každa baba,ktora tam ma bobra. Aj z hygienickej stranky... Toš moj nazor a váš????

tanica..

inač, ty si riadne zakomplexovana krava.... ja si ju holím pravidelne, nemam ani milimetrik chlpka tam dole....a predstav si, že nemam ani vyražky lebo použivam dobrý prípravok po holení...a nemusím sa srat s takým humusným acnecolorom, ktorý navyše aj špiní...asi nosíš plienku, ked sa oholíš hahahahahaha
ale nesud tu ostatne baby, je to predsa ich vec, nie??? ved ty im ich nevidíš...tak ti to može byť fuk... fakt trapnejsiu babu ako ty som nevidela, chvalabohu že ta nepoznam osobne:)))))a fakt ako to tu písala mishelka...zavidíš tým navonaným,krásne upraveným holkám??? ubožiacka a ku tomu taka stara koza s nazorom 10 rocnej baby

no čo ?!!!

no hej, prišla som sa vychvalovať, aku ju mam fajnovu, aby sa ostatné uvedomili. ked si môže niekto upravovať xicht, tak si može aj piču ! a aby som ťa vyviedla z rovnovahy, mam 23. ked už chodím na kozmetiku a podobné vecičky, tak dole nebudem mať snať malinisko !

mishelka

no co? ty mas kolko rokov?14?..lebo fakt jedina cudera na tomto fore si tu ty, neviem preco sa staras do ostatnych..a este sa aj dookola opakujes,nepride ti to trapne?..podla mna si tu riesis svoje komplexy..vzdy pises ake su holky vymalovane,navonane ake su herecky..ty asi nie si ani jedno z toho, vsak? ..hlavne ze mas picu oholenu, myslis ze take holky ktore si ju neholia uplne alebo ze si chlpy len nejak skracuju,nie su sexi?...aby si sa do mna nepustila,tak ja si holim,ale to co si napisala ty mi prislo strasne trpane..a suhlasim s tanicou..si sa prisla vychvalovat ako sa o nu staras? :D...akoze chce sa mi smiat :D:D

alala

boze toto je fakt \"zavazna tema\", to uz fakt nemas co ine riesit??? niektore sa holia a niektore nie...a co je na tom...pokial im prales nevadi nieje co riesit..je to jedine ich problem... a mozno sa neholia aj za to ze sa im to nechutne vyhadze a zcervenie a maju s tym o to viac starosti ako predtym...

drakenko

Tak je jasné, že keď to tam je 6cm dlhé tak je to fuj fuj, ale keď si to priateľka pravidelne skracuje, príde mi to sexy. Pri lízaní to nevadí, tak čo?

no čo ?!!!

velmi dobre viem, že sa používa na akné ty chudera. a po holení sa aj vyražky robia a velmi to pomaha. poradila mi to aj kožna lekárka a z vlastných skuseností viem, že to teda nič neupchava. nie, nikomu nepozeram pod sukne ani nič. ale viem cez vela kamaratov, že jaké herečky mali a ked im dali dole gate, tak im bolo na tyčku....tak len žasnem, jaké su všetky baby herečky a medzi nohami maju také chlpiská, že sa im tiahne pasik až po pupok ! a nejsom bisexuálka, len ma už nebaví z každej strany počuvať, jak ten a ten mal priateľku a medzi nohami mala hrôzu. ale budte dalej herečky vyvonane, vymalovane a dole majte kvasnice. toto je forum vlastneho nazoru a ja som si ho vyjadrila. fuck off

tanica..

no a čo...
ty si tu fakt najvačšia humusačka, to že použivaš aknekolor na tvoju p.... to je strasnéé, vieš ty vobec že sa to použiva na akne?? neviem a ani nechcem si predstaviť ako tam dole smiešne vyzeraš, a mimochodom k teme, samozrejme sa holim a je to kazdeho osobna vec:)))