kútiky a zápal lymf. uzlín

eybunik

mne sa kutiky robia hlavne ked som v strese (skuskove obdobie a pod.), ked sa mi prvykrat spravili tak som siel k obvodnej doktorke a ta mi dala BACTROBAN (masticka) a ROBOFLAVIN (vitamin). natrel som si ich asi 2x a hned ustupilo. odvtedy uz len toto pouzivam =) inac mam odsledovane ze na dezinfekciu je vyborna aj paradajkova stava..

timoti

ty RNG co to je to GSE ??? kolko to stoji a kde sa to da zohnat ??? ja mam kutiky uz vise 2 tyznov davam si zinkovu mast a nic zacal som brat aj riboflamin uz ho beriem vyse tyzdna a mam pocit ze vobec nepomaha. Mna uz stich kutikov slahne o zem :(

RNG

streptokokov je hromada.Najmenej dva mame cely cas v ustach, zdrzuju sa na krcku zubov a su zodpovedne za zubne kazy.
Daju sa znicit uz koincentraciou 60 ppm citricidalu.
Roztok GSE co tu na fore odporucam je 60 kvapiek GSE do litra vody(alebo 6 do deci) a to je koncentracia citricidalu 1200 ppm, tj dost na prakticky vsetky nakazy, az na male vynimky.

vierka

Zdenka,nemala si na mysli Fucidin?Funficidin je na gynekologické problémy.ja som mala od kožnej Fucidin na kútiky,a mala som vo výtere z kútika streptokoka.

zdenka

Na kutiky je dobra masticka Fungicidin,ale mne caste kutiky signalizovali nedostatok zeleza,po uziveni lieku Sorbifer Dulures sa hodnoty vylepsili na normal a kutiky zmizli

vierka

Ja mám tiež problémy s kútikmi a s aftmi.Obvodná ma poslala na alergicko imunologické vyš,a zistili, že mám slabú imunitu a málo /troška pod normou/leukocytov.Alergológ mi predpísal Isoprinosin,a mám sa ukázať o dva mesiace.Mám z nich pocit opuchnutých očí,a keďže chodím na vodičák,vadí mi to.mám ich vysadiť?aspoň kým neukončím vodičák.Poprípade je niečo iné na trhu bez receptu?/RNG/