Myslela som ze mam orgazmus - ale mal ho iba on:O

Príspevok v téme: Myslela som ze mam orgazmus - ale mal ho iba on:O
praclik19

Zcala som sexualne zit s mojím priatelom pred pol rokom a az doteraz som sa domnievala ze prezivam orgazmus - no ako som mohla vediet ze sa mylim? Ked totiz on preziva orgazmus- tak mu tesne pred tym pulzuje ... no asi vsetci viete ako to byva.. no a vtedy mi to prislo take prijemne az fantasticke a myslela som ze prezivam orgazmus ale namiesto toho ho prezival on..:O a ako som to zistila tak minuly tyzden som prvykrat masturbovala ( to je co povedat nie?:D) a mala som orgazmus - skvele teda.. cela stastna som bola ale moj problem spociva v tom ako mu to mam povedat ze doteraz som nemala org? - ze to nebolo to? alebo mu to nemam povedat... som cela zmätená a neviem co si pocat...

muvianaa

drakenko - tu ide o to ze partnerka musi mat fajne krasnu predohru - je jedno ako dlho sa jej venujes tam dole ked ta predohra je onicom - venuj sa dotykom a celemu telu az ku konci sa jej dotykaj iba tam a k praclikovi:) - tak neviem zavazi od povahy tvojho chalana ako to prijme :) ale skus mu to radsej povedat aj ked viem ako sa citis - doteraz si myslel ze ta krasne spravil a TERAZ chlapec... no bude to mat s tebou tazke:DDD - ale nie zartujem v pohode mu to povedz.. - nic nepokazis ak ta miluje

praclik19

dik drakenko - no ja som sice nepocula ze vag. orgazmus je az v neskorsom veku lebo moje kamaratky ho maju vsetky - no asi su vynimku - alebo mi klamu:DDD vezmem si vase rady k srdcu a dnes mu to poviem:))som zvedavaaa

drakenko

No tak ja ti poradím takto:

Určite mu to povedz!

Ďalej: Tvoj problém je myslím v tom, že si mladá. Vaginálny orgazmus sa dá dosiahnuť až v určitom veku. Moja priateľka ho ešte nikdy nemala (keď ju prstujem, lebo sex sme ešte nemali) ale aj tak je jej ten pocit úplne skvelý, vzdychá pri tom a pod. Ale orgazmus nemá.

Ty pri sexe potrebuješ klitorálnu stimuláciu, tak mu povedz ako to má robiť a uvidíš, že sa spravíš.

A k tomu masturbovaniu: ak masturbovanie obmedzíš, tak budeš pri sexe citlivejšia a lahšie príde org. ;)

tuk-tuk

Ja byt tebou,tak mu poviem ako sa veci maju.Preco ho mas klamat a zase nieco predstierat.Tak mu jednoducho povedz,ze nie si az tak skusena a ze ten takmer super pocit bol ako orgazmus,ale ze az teraz si zistila,ze to nie je ono.Ved ked si nemala kopu partnerov,tak si to nemala ako zistit a hotovo.Ked je normalny,tak to pochopi.Myslim,ze uprimnostou nic nepochopis,samozr.zavisi od jeho charakteru.

juva

Počujte,a môže spôsobovať,že nemôžem dosiahnuť orgazmus s priateľom aj to,že veľa masturbujem?Ak úplne prestanem,myslíte,že budem už tak po tom túžiť,že to zažijem?

praclik19

no ved to - priatel si tiez je niekedy isty ze to mam - pricom ,,ja,, to nemam, - vies banan ide o to ze ja som neprezila vaginalny org. a zasa davat dalsie klamstvo na dalsie?nechcem z toho robit dramu iba si pytam radicky.. a potrebujem este aspon jednu alebo dva mužske ( aj zenske) aby som sa rozhodla...dik zatial

xxxxx

neviem ci by si mu to mala hovorit...ked sa ti to zdalo fantasticke tak si z toho nieco mala, akurat teraz budes chciet viac:-) urcite to bolo tym ze si predtym nemala skusenosti "sama so sebou". u mna to zas bolo tiez ze sa ma priatel potom pytal kolkokrat som "bola" a ze minimalne raz to intenzivne citil - ako som mu mala povedat ze ANI RAZ!!!? a pritom som sa vooobec nic nesnazila predstierat ani nic podobne...a zase ked niekedy uz "som", tak sa mi zda ze o tom ani nevie...je pravda ze pri tom nekricim a niekedy proste clovek vzhladom na okolnosti nemoze ani hlasnejsie vzdychat:-) ps:mame uz obaja viac nez 20 rokov, no nie sme velmi casto spolu tak to asi bude tym, no aj tak mi je divne ked si je isty ze ja som mala orgazmus ked ja viem ze nie...

banan

nerob z toho dramu. jednoducho mu povedz ze ked si masturbovala tak si prezila klitakovy a ked si s nim tak mas vaginalny, ale ze klitakovi sa ti viac paci.