preco mi manzel prestal davat vyplatne pasky peniaze mi dava

kas

viete vy neviete vsetko len ma odsudzujte ze som ho dobila,,,,ja som bola cele roky len jeho velmi som ho milovala starala sa bola som skromna vsetko som kupovala jemu a detom na seba som nemyslela vzdy bolo vsetko upratane navarene o vsetko postarane a on si prisiel domov a mal sa ako kral nic nerobil a potom ja zarabam tiez dost nikdy sme pred sebou nemali tajnosti a ked som isla na nocnu on chodil za flandru az ho raz dcera nenasla o pol noci doma a co jej muz tiez bol na nocnej to som ho mala pohladkat jaa zarobim viac ako niektori muz deriem sa aby sme sa mali dobre robim to preneho a deti z lasky a on mi vyvedie toto no dovolte ja nie som ziadna santipa co utlaca muza nikdy som mu nic nezakazovala a ni vylety na ryby na tyzden aj tri krat do roka aj ked nie je rybar ani to pivo ale ked si ma prestal vazit a zatuzil ppo druhej do mna sto certou mam nanho velku zlost pretoze som si to nezasluzila vzdy som tu bola len prenho a viete preco to vraj spravil vraj som si ho prestala vsimat ano mala som zdravotne problemi ale ked prisiel pripity on chcel a hotovo taky su muzi len namna kydajte len nadavajte ja uz toho znesiem som chudera ktora lubi svojho muza a on mna len ked si mozno najde namna cas

959

Ako tak nad tým uvažujem, tiež sa mi zdaš akasi divná, kas, neuraz sa.Raz sa robiš ako neviniatko, ktorej s prepačením "chrapuň" manžel po 20-tich rokoch manželstva nedava odrazu k nahliadnutiu vyplatnu pasku a inokedy sa zase ukažeš v "naozaj krasnom svetle" a priznaš sa nám, ako ho mlátiš a škriabeš.
Podľa mńa si v tomto vašom vzťahu vo vačšej miere vinná TY.Predsa nemožeš sa takto spravať k manželovi ako gestapo, potom sa nečuduj, že to po 20 rokoch zabalil a plne s nim suhlasím. Nedivím sa ani tomu, že radšej vysedava v "šenku" ako pišeš a dokonca si našiel za Teba aj nahradu-aj keď to neuznávam. Veď sa trochu zamysli nad svojim spravaním.
Iste, chyba je vo vas oboch. To nemože sudiť nikto z nas, ktorí prispievame do tvojej temy, že kto z vas ma pravdu. Je to len a len na vas oboch, aby ste si spolu sadli a porozpravali sa o tom. Veď ste dvaja dospelí ludia, ktorí prežili vedľa seba krasnych 20 rokov a keď vam ešte na sebe zaleží, stoji to za to porozpravať sa o tom. Ale musite najsť KOMPROMIS. Jednoducho bez toho to v manželstve nemože fungovať. Predsa nemožeš mlatiť manžela, ani naopak. Potom sa nečuduj, že to takto skončilo. Buď rada, že to chudak vydržal celých 20 rokov. A ty plačeš, že ta psych. týra? A ty robíš čo? Týraš ho fyzicky.To spravanie z tvojej stany musel chudak niekde ventilovať a keďže sa ťa pravdepodobne bojí /bodaj by aj nie/ tak chodí piť a našiel si partnerku, ktorej sa može vyrozpravať a ktora ho pravdepodobne aj chape.
Takže nečakaj od nikoho z nas rady. Vaš vztah poznate najlepšie vy dvaja a z nas ti nikto neporadi. Vidíš, každý ti piše iba to, čo je pre neho normalne, dokonca sa tu ludia začinaju aj osočovať, lebo čo sa zda pre niekoho normalne, pre ineho je to nepripustné. Ty sama poznáš manžela najlepšie a iste vieš, ako na neho ísť.Len ho prosím ťa už nemlať, veď si DÁMA!!!
To nikam nevedie, zbytočne sa aj on iba viac stiahne do ulity a bude ta provokovať. A radim ti, nechoď preboha ani ku jeho milenke. Tým klesneš v jeho očiach a je to aj pod tvoju uroveň. Predsa musiš mať nejaku hrdosť. To nechaj na mužovi, čo si vyberie sam, či si mu prednejšia ty a deti, alebo milenka. Ale musiš v prvom rade zmeniť svoje spravanie.
Ale už preboha končim, lebo pišem pomaly roman, ktorý iste nikto nebude čitať. Ale vieš, ja som psychologička a neviem ti to povedať do oči, tak ti to pišem, aby si sa zamyslela a všetko v kľude prehodnotila.
Pá.

kas kas

kas, kas, Koho vodis za nos? Raz gramatiku ovladas, raz nie; raz places, raz si dominantna.
Aku pomoc alebo radu vlastne ocakavas na tomto fore?

kjaj

Co vam tu sibe vsetkym to tu nieje nik normalny uz?!!!!!!Co tu pindate do nej sa s pamatajte.Je to normalne ked poznam vyplatnu pasku partnera.Vy co to odcudzujete dajte si urobit aj predmanzelske zmluvy co sa tak trasiete o svoje peniaze mamonari.Tu piskuju kravy co maju 20 000 hadam a je im jedno co a ako.egoisticke svine nech si ziju svojim zivotom.

lara7

Ja byť tvoj manžel Kas...tak ťa opustím ..ale okamžite...nechápem ako to mohol vydržať 20 rokov.Ved ty si psychopatka!!! normálna chorá ženská. S priateľom máme spoločný účet...2 karty. Nikdy by ma nenapadlo si od neho pýtať výplatnú pásku...Vlastne tu som to počula prvý krát a zamyslela som sa nad tým aký je to nezmysel. On možno pije...a hladá si iné ženské...ale vôbec sa mu nečudujem. Ved žiť 20 rokov takto...to je horšie ako vo väzení...Uplne ma iritujú také vzťahy ako máte vy...

hula

Kas,ty vôbec nemáš problém v páskach.Tvoj muž je týraný muž.To nemôžeš myslieť vážne,že si ho dobila,že si ho škrabala.Veď to robia iba chorý ľudia.Tak moja prvá reakcia:,,že sa ťa bojí,,bola správna.

jluien

val
suhlasim s tebou , ani moj muz nevie kolko zarabam ,ani ja neviem o kazdej jeho korune....co to mate za chore vztahy, hadam sa svojim partnerom zverujete aj kedy chodite na cigaretu, menite si spodne gace, z takychto chorych vztahov, kde neexistuje kusok slobody, vznikaju nevery alebo sa partneri tak znenavidia az hroza...moja mila, bud tvoj muz pije,z toho aka k nemu si alebo hlada utechu u inej baby..a ani sa mu necudujem...v takych vztahoch sa musi clovek udusit.
Samozrejme ak je to ,ze ti nedava pasky na ukor rodiny, je ina rec, ale ak mas co treba a sama si zarabas, tak je to totalne pod uroven.

bruce willis

Ak mu ty nedavas vyplatnu pasku, preco by ti on mal? Preco by ti ju vobec mal davat? Vypada to tak, ze za kazdu cenu mu chces dokazat, ze mu neveris a ze je klamar. Bud si blba ty, ze si si zobrala klamara, alebo je blby on, ze ti to toleruje. Mali by ste pomyslat o rozvode.

val

kokso, to je pod uroven...co tu citam. Zeny, sa cudujem, ze manzelia s vami dokazu vydrzat...moj chlap nevie kolko zarabam, ja neviem, kolko on, sme spolu stastni uz 15 rokov, to je take ponizujuce, ze vyplatne pasky odovzdavat...aj keby sme boli chudobni ako kostolne mysi, vyplatnu pasku by som nepytala. Toto by si normalny chlap od zeny nenechal