Hemoriody, kandidoza - prosim o radu

Príspevok v téme: Hemoriody, kandidoza - prosim o radu
rena_1

Prosim o radu - mam bolesti konecnika - palenie, pichanie. Tieto bolesti trvaju
uz 2 roky. Chodim na rozne vysetrenia-zatial bez zlepsenia. Naposledy som bola na gastro vys. -nasadena mat Doloproct,detralex a kupele v dub.kore.
Diagn.hemoroidy -liecba bez uspechu. V minul.liecena na crevnu kandidozu. Prosim ma niekto skusenosti s laes.liecbou hemoroidov ? Prosim poradte dobrych odbornikov. Na posledne
vys.,kedy som vyhladala gastroenterologa na nete chcem zabudnut. Dakujem za radu, ktora mi pomoze zbavit sa bolesti, lebo uz nevladzem ...

rena_1

Pred rokom mi proktolog tvrdil, ze moje problemy nesuvisia s hemoroidmi - vraj mozno zriekdave ochorenie-alergia na kandidy-, teraz na gastro mi povedal, ze III.stupen, pricom mi to nekrvaca,len mam bolesti. Detralex uzivam len tyzden,ale mam hrozne bolesti a palenie. Doplaca sa na Detralex cca 200 Sk

...................

detralex nezabral?ako dlho si ho uzivala?mne ho tiez odporucala chirurgicka, ktora mi diagnostikovala hemoroidy,, asi opred 4 rokmi,ale neviem ako teraz, ten doplatok bol hrozne vysoky.tak mi to obvodna zmenila na cilkanol, co bolo len nejakych 20 korun na krabicku.uzivala som ho v kuse asi 2 mesiace, poctivo a zabral:-))a aky stupen mas??