Vysoky tlak

Príspevok v téme: Vysoky tlak
sasanka

Ahojte, mam starosti, priatel ma 26rokov a dost vysoky tlak..Skusali sme par volnodostupnych veci ale akosi to nezabera..Mam z toho nervy ze sa mu nieco stane..Viete poradit co na vysoky tlak a hlavne ako upravit svoju stravu?Bola by som moc rada ak by sa ozval aj niekto kto ma vysoky tlak v mladom veku ako sa stravuje ako k tomu pristupuje a tak..Dakujem moc kazdemu..

RNG

sisak( scutellaria baikalensis alebo chinese scullcap(huáng qín (黄芩))je stara lieciva rastlina, ja poznam jej pouzitie hlavne ako sucast zmesi na spanie, je tiez mierny vasodilatator, a samozrejme sa moze kombinovat s doplnkami na klby

RNG

sasanka, pripravujem velke zasielky. mali sme pataliu s komunikaciou, dufam za sa nebude opakovat, preto su predajne ako vyrabovane. Za par tyzdnov by to malo byt napravene.

sasanka

Dnes som kupila na tlak priatelovi pripravok-vytazok z korena ŠIŠIAKA, strasne mi ho odporucali,poznate ho?Mate s nim niekto skusenosti?Moze sa uzivat aj s inymi doplnkami a s liekmi proti vysychaniu chrupanky?

RNG

prakticky ziadne jedla a potravinove doplnky sa nevylucuju.
Niekedy ale medzi ne je dobre dat niekolko hodin pauzy(aktimikrobialne a probiotika napr).
Nie v tomto pripade,

RNG

myslis aronia cierna, bobulove ovocie. Ja z nej pijem stavu casto, ma vysoky obsah antioxidantov, tak ako cucoriedky a skoro tolko, ako cierne ribezle.
To vsetko sa da samozrejme kombinovat z hlohom, ved su to vsetko len ovocia, aj ked maju vyborne ucinky na cievy a cele telo a zdravie celkove.