som prilis chuda=nemozem mat deti??

Príspevok v téme: som prilis chuda=nemozem mat deti??
evka28

Ahojte,mam 28rokov a strasne tuzim po babatku,otehotniet by nebol problem,ale u mna je problem babo donosit,uz dvakrat som potratila :(Raz v piatom mesiaci a raz v druhom.Lekar mi povedal,ze to moze byt sposobene tym,ze som prislis chuda. Meriam 173cm a vazim teraz cca 41kg.Aby ste si nemysleli nie som ziadna anorekticka ani bulimicka,ale nezjem toho vela cez den,vacsinou cez den stihnem nejake to jablko a mozno nejaky chlieb,ale viac sa do mna ani nemesti+mam aj nejake problemy,takze mi jest ani nechuti.Asi teraz nie je najvhodnejsi cas na babo,ze?:(Alebo co robit?Nema tu niekto taku skusenost?Budem moct mat niekedy vobec deti?:(

gater

Musis vyriesit problem.. Aby ti potom lepsie chutilo. Postupne budes zvysovat davku jedla od jedneho jablka az po pekne upecenu kacicu... Alebo lepsie by mohlo byt od jedneho jablka az po plny tanier ovocneho salatu (jogurt,banan,jablko,pomaranc,kiwi atd. a sem tam tu kacicu... S pozdravom j

papundekel

nechtik, som rada:)My deticky este nemame, ale ked sa preto jedneho dna rozhodneme, iste urobim pre zdravie dietata vsetko.

nechtík

papundekel-ty si fakt podarená,plne s tebou ja ako matka 16mes.dietata súhlasím.si ma rozosmiala s tou nohou aj nickom.

papundekel

nechtik, tiez si myslim, ze rozhodnutie mat dieta sa nemeni trikrat za den...A keby som ho chcela, tak stojim aj na jednej nohe pol roka, len aby som ho mala...

ninka66

Mam 2 deti a 27 rokov,tiez som bola chuda nie sice az tak ako evka,ale bola som vychrtla,ale toto by som si voci vlastnemu svedomiu a zivotu dietatka nikdy nedovolila.Podla mna by si nemala pomyslat na materstvo hoci uz si v nom,to nie je len riesenie o vahe pocas tehu,ale aj o stresoch a celkovemu sposobu zivota,ktory vedies a tomu ze sa toho nechces vzdat,ale ked chces mat zdrave dieta musis preto nieco aj urobit.Nakoniec sa ti podari tehotenstvo potiahnut,ale to musis vladat k nemu vstavat, venovat sa mu,je to sluzba na 24 hodin,a pri tom ked zjes ledva nieco,podla mojho nazoru nezvladnes.Anemicka si preto ze nejes.Ale ty si si vybrala...ked este mozem poradit,tak skus pocas tehu infuzie,nieje to vyhra ale mozno pomoze...

nechtík

papundekel-mne to tak isto pripadá ved tá vobec nevie čo chce,já to nechápem taký rozum na tie roky.A ešte to tu aj vypisuje-no nemá hanby!

nechtík

Eva ty si u mna nezodpovedná mater!Sklbit tanec čiže fyzickú zátaž s rizikovýn tehotenstvom.Ved prve tri mesiace sú najkritickejšie aj u zdravej ženy,nie to ešte u teba.Vieš čo je najbrutálnejšie,že vieš čoho sa máš počas tehotenstva vyvarovataby si o babatko neprišla a ty to vedome nespravíš.Tu mi už dochádzajú slová..

papundekel

Namaha pri sutazi rizikovem tehotenstvu urcite nepomoze, ty si uz docista osprostela, ked po dvochpotratoch takto riskujes? kedze cely organizmus je vypaty a ty rizikova si, kedze si dva razy potratila. Obavam sa, ze sa to stane treti raz, aj ked ti to nezelam, ale ty mas to decko uplne u riti, vobec ho nechces, nahovoril ta nanho partner. ked sa zene podari otehotniet na treti raz, tak dava na seba bacha, ty chces karieru, nie dieta. Si egoistka a navyse nezrela. Pochybujem o tom, ze si dusevne v poriadku, este aj ciganka je zodpovednejsia ako ty...Pred par dnami si pisala, ze decko nechces, ale karieru, teraz si naraz tehotna, ale beries to na lahku vahu, no ved ti zase urobia kyretaz. Bohuzial v deviatom mesiaci a na druhy den po porode tancovat nebudes moct, aj ked som si ista, ze si budes aj prsia prevazovat obvazmi, aby si nemala mlieko...Ja ti len zelam, aby sa ti nestalo nic zle a pri dalsom potrate aj nezomrela.

evka28

nechtik..To je tvoj nazor, ja ti ho neberiem.A to ze idem na sutaz viem zhruba tri tyzdne.Tehotna som uz dlhsie. Ved sklbim sutaz aj tehotenstvo, myslim ze nebude problem.