myslite ze mi hrozi anorexia?

nelluska873

Dakujem za odpoved. Tak tie mliecne vyrobky som vynechala dala som si miesto nich nejaké ovocie, lebo mám pocit, že tú ryžu, orechy a semienka by moj zaludok momentálne už nezniesol.

Lunam

pre Používateľ
nelluska873 / mas zjest denne 1600 kcal, tak si to zrataj. Okrem toho mliecne vyrobky treba jest striedmo, lebo zahlienuju organizmus, ked chces jest tak malo, tak to jedz radsej celozrnnu ryzu a orechy+ semienka.
Tu je vysvelenie, preco treba jest pomenej mlecnych vyrobko: www.akv.sk

Maoam

tak vramci jedneho jedla (napr. vecera) by to bolo aj ok, ale za cely den je to katastrofalne a zalostne malo, ale tak to vies aj sama

nelluska873

Ahojte pred 7 rokmi som mala anorexiu. Momentálne sa cítim v pohode, ale každí mi tvrdí, že sa k tomu vraciam kvôli tomu ako jedávam. Na raňajky si dám nízkotučný jogurt, na obed jednu uhorku a na večeru kefír. Čo si o tom myslíte? Ja si myslím, že je to normálne toľko jesť. Ďakujem za odpoved

prezývka :)

postupne ma napadaju dalsie veci, ako citam ine temy s touto tematikou...

3 mesiace v kuse som kazdy 2hy den chodila do posilovne, mala osobneho trenera, takze som tam nechodila a necvicila horedole barz co :) bol oboznameny s tym, ze chcem "pribrat na svalovej hmote" .. pila som yontove napoje a tiez napoje miesane s mliekom Megamas 2000 :)

stitna zlaza - brali mi krv, vraj je to v poriadku...

ach jaj..

prezývka :)

pangamin a ni nic podobne brat nemienim, pretoze ja CHUT do jedla mam.. stale mi skvrka v bruchu a chuti mi jest.. nemam nechut! takze pangamin a B12 prosim neradte.. tym som uz presla v puberte pred 10timi rokmi :) a.. NIC, ani gram :)