hrozi mi anorexia?

no fuj

no ja som v šoku.Meriam 175cm a vážim 56kg,a som chudá ked som mala stres schudla som na 53kg a bola som kost a koža no fuj a ta kostnata tvar,tak tych tvojich 41kg tak to je bud nezmysel alebo zomieraš..no neviem.Ale jedno mi nejde do hlavy maš 28 rokov a ty sem hodiš otázku ako jedenást ročná a ešte to že chceš dieta,potratila si a tebe stačí chlieb.No ešte že to decko nemáš ved ty by si bolo najnezodpovednejšia matka pod slnkom.alebo si poriadna ojebavka

hmm...

boze, to myslis vazne s tymi 37 kg ?? a za tym otazka ci mas schudnut? ... sice som ta nevidela, ale povedala by som, ze mas riadnu anorexiu !... a rodicia na co este cakaju?... kym schudnes na 30 ? ... ja si neviem predstavit, ako mozes vyzerat, ked ja mam tiez presne 170 cm a ked mam 57 kg tak sa citim chuda .. alebo proste tak dobre... a este minus 20 kg?

karla1

ahoj asdfjkl, tvoj prispevok som si musela precitat asi tri krat kym som sa presvedcila ze je tam napisanenaozaj 37kg bez urazky ale neviem si ta ani predstavit,ved moja kamoska ma 170cm a 50 kg a pride mi strasne chuda....fakt by si mala pribrat lebo to nevesti nic dobre a myslim ze to nie je ani pekne

katarinka

asdfjkl: ahoj ak naozaj merias a vazis tak ako pises tak je nacase priprat...tebe sa to mozno nezda ale z lekarskeho hladiska si podvyzivena, prosim ak chces byt zdrava posluchni rodicov..urcite ti chcu len dobre

asdfjkl;

Ahojte.. ja neviem asi sa vcam to bude zdat ze nejsom az taka chuda a ze naco sem pisem ale rodiciama chcu dat na visetrenie pre podozrenie z anorexie...meriem 170cm a vazim 37kg.. tak mi pls poradte coi mam schudnut alebop robratr

hmm...

evka, ani to nie je normalne, ze tri jedla za den .. to by si mala jest aspon 5 krat denne.. na tvojom mieste, by som sa snazila trosku viacej dbat na stravu .. ak chces mat babatko, tak ine vychodisko nie je ... a nie len kvoli tomu.. ja myslim, ze aj ine zdravotne problemy z toho budu, ak ich este nemas.. nikto nehovori, ze sa mas prejedat, to tiez nie je zdrave, ale jest 5 krat denne a dbaj na vysoky prijem kalorii... cize priklad smotanove jogurty, plnotucne mlieko, syry .. atd.

majkaaa

Na toľkú aktivitu je to veľmi málo jedla.To je málo aj pre človeka,ktorý má sedavé zamestnanie a žiaden pohyb.