Nemozem ju mat

Príspevok v téme: Nemozem ju mat
stanley1

pred 8 mesiacmi som sa spoznal s jednym dievcatom, pred 8 mesiacmi som sa do nej zalubil, pred 8 mesiacmi si zacala s mojim dobrym kamaratom.Ja a ona sme velmi dobry kamarati.. Teraz su spolu 8 mesiacov a ja som stale donej zalubeny uz neviem co so sebou .. neviem co mam robit neda sa toho zbavit proste ju lubim. Ten moj kamarat zistil ze sa mi dievca lubi ale ona to nevie, on mi uz hovoril nech si drzim odstup od nej, zakazal mi obijimat sa snou a tak, jej to ani nechcem hovorit lebo by sa zbytocne trapila... Neviem ci mam cakat na tu chvilu kedy sa od seba ti dvaja odtrhnu alebo co. Neviem ci sa vobec od seba odtrhnu tak neviem ci nieje marne cakat. To dievca je uplne ine od nich je velmi mila zlata a dal by som ruku za nu do ohna dokonca som si povedal ze ak budem niekoho mat tak jedine ju .. Povecte, ak by to tii dvaja spolu skoncili, bolo by blbe keby si snou potom zacnem? nemyslim hned ale po mesiaci alebo tak.. alebo co mam robyt ja sa idem zblaznit z toho celeho. Obcas z toho mam depku ze stale ju mam pred sebou a nemozem s tym nic robit len cakat.. nemozem jej to povedat ani nic podobne.. a ked sa ma spita preco mam depku tak si musim vymyslat somariny .. ide ma z toho uz roztrhat =(

shift

chlape nezavidim ti tuto situaciu...
ja som na tom tiez blbo..baba, ktoru straaasne chcem ma neviem preco odmietla...ale fakt nevim preco...no a nedokazem na nu stale nemyslet...a ked si predstavim ze by som ju videl s inym tak nanho asi zautocim :D...viem ze je to hovadina, a by som to neurobil, ale asi by ma pekne povedane drblo...neviem presne ako sa ti 2 maju radi a tak...cize tazko povedat...tiez ide o to ci je to tvoj moc dobry kamarat a tak...fakt nepoznam tu situaciu...lebo mas viac moznosti...bud jej to teraz povies a vysere sa na kamarata...kamarat nebude uz kamaratom ale budes mat ju...to je ten lepsi pripad...2. moznost je ta ze jej to povies, ona ta odmietne a ked sa to dozvie ten kamarat tak nebudes mat nic...ani ju a asi ani kamarata...no a dalsia moznost je ta ze sa rozidu (len to sa takto neda povedat ze kedy a ci vobec, ked o tom prd vim) a bude tvoja...tiez ale neviem ci na 100 percent by ta brala...ja som si s tou mojou myslel ze je to na milion percent a takto to dopadlo...to musis sam vediet...dat si pre a proti a z toho nieco vymyslet...ked to uz poriesis tak daj vedet ako to dopadlo...drzim palce nech ti to vyjde..ked uz to mne nevyslo tak aspon tebe...

stanley1

mne ide hlavne o to ze si bude omne myslet ze som idiot.. ona vie, ze ja viem ze ma chalana a aj tak sa do toho miesam..

foxya

HLAVNE SA RIAD SRDCOM A NIE KAMAARATMMI!!! radsej sa sklam na vlastnych chybach a mozno ju tym prestanes lubit ako ked by si mal pocuvnut kamaratov a spravit chybu...kamarati sa do toho nevyznaju aj ked im mozno o tej caji rozpravas... ale spravis chybu ak si das poradit kamosmi....z vlastych skusenosti :)

amy389

chudatko teba je mi velmi luto :((( je to krute ale skus sa jej trochu stranit nebudes sa tak velmi trapit aj ked myslim ze ani to nepomoze ja mam asi ten isty pripad ale je to moja vina ze som tak skoncila

stanley1

ale ona ho lubi on ju lubi tiez .. kazdy den su spolu.. a keby jej poviem ze ju lubim tak sa asi zblazni.. si predstavte ze mate chalana ktoreho lubite a zavami pride kamarat a oznami vam ze je do vas blazon ..

cici

urcite jej to povedz,,,ak ta ma fakt aj ona rada,,,a chcete byt spolu,,,tak to urob tak, aby si neprisiel ani o kamarata...proste ze ona sa s nim rozide,,,neco si vymysli, aby to nebolo napadne...a napr. budete sa potajomky stretavat,,,a potom po mesiaci vydete spolu..ze ste sa dali akurat do kopy...ves ak ces byt s nim za dobre,,,musis si to riadne naplanovat....vela stastia papa

Ucitel

stanley1 cici má pravdu musíš to skúsiť ....
Musíš jej to povedať buď Ťa naozaj miluje dáš jej podnet bude to ťažké ale možno budete spolu. a keď nie aspoň si jej to povedal a budeš vedieť na čom si a môžeš si hladať inú.....
veľa šťasia ...
PS: na svete sú holky ako ona ver mi...