opuch genitalií

fidorka

No ona povedala, ze pokial to nie je zapalene, tak sa s tym nemusi nic robit... a mna to nijak neobtazuje, ani neboli.. tak som sa nad tym nezamyslala. Ale rada by som sa toho zbavila skor ako odidem.. ak sa to vobec da... nie je to tak, ze mi da antibiotika, len ked to je zapalene, vylieci sa to, ale zostane? Asi tam este raz behnem...

fidka

fidorka..ty si bola u gynekolog. a nedali ti antibiotika, tomu teda nerozumiem??? A co citologia..ani tu ti nerobili??? Ked sa chystas do zahranicia, tak si to zavcasu preliec...neviem, ked sa jedna o cystu v tvojom pripade...tak jednoznacne antibiotika...mast by ti nepomohla...a skus bylink.kupel z praslicky alebo harmanceka...a zbehni este raz za gynekologom...nech ti to riadne vysetri...vies, ake to je v zahranici..pa

fidka

ahoj Veronika...nemala si nechraneny pohl.styk??? Môze sa jednat o pohl.chorobu alebo o genit.bradavice, aj ked by to nemali byt oni-pri opuchnuti...môze sa jednat o zapal alebo vagin.infekciu..tak na dialku je to tazke diagnostikovat...bez za gynekologom...vytok-ziaden?? Alebo skus CANESTEN alebo CLOTRIMAZOLUM...pekny den...ahojky

fidorka

Ahojte, ja som bola predvcerom u gynekologa... mam nieco podobne, len asi mensie podla tohto popisu.. neboli ma to ani nic take, len je to ako taky pluzgier... doktorka mi povedala, ze to je nejaka cysticka a ze sa s tym nic nemusi robit pokial sa to nezapali, ze potom sa daju antibiotika a vyberie sa z toho hnis ci co.. fuj... Ja som si tam povodne isla pre HAK, lebo idem na 3 mesiace do prec... a bola som rada, ze mam vsetko v poriadku a ze ta cysta nie je nic vazne.. ale teraz ked nad tym rozmyslam... co ked sa mi to zapali v zahranici? mate niekto podobny problem? neda sa to nejak "preventivne" odstranit, aby sa mi to nemohlo v zahranici zapalit? poradte prosim...

silvias

Podľa mňa je to neaká infekcia alebo neaká pohlavná choroba možno neviem ale treba ísť ku gynekológovi s tým určite..