meškanie menštruácie a schudnutie

zjuzjika

ja ked som sa o tom rozpravala s lekarom mojim, tak mi povedal, ze zene staci,ak menstruuje 4x rocne...ale ja to tak nepraktizujem...berem tiez antiku a davam si balenia za sebou len vtedy, ked viem ze mi to vychadza na dovolenku (co sa mi stava kazdy rok :) ) alebo ked niekam idema a viem ze by to nebolo moc dobre...kedze mi byva zle...ale inak normalne to robim tak aby som ju mala kazdy mesiac

vintage

ahojte, rada by som sa poradila ohladne vynechavnia menstruacie.mam 25r,
nedavno som bola u gynekologicky a nechala som si predpisat opatovne antikoncepciu, pytala som sa jej na to,ze som pocula o vynechavani menstruacie - 1x za 3 mesiace. povedala mi ze je to ok. kamaratky zo zahranicia to tak praktikuju uz dlhsie, vraj je to tam bezna vec, kedysi vraj zeny nemalit tak casto menzes ako zeny dnesnych dni 1x mesacne. problem je ze na nich uz nemam kontakt a ked som to preberala s kamoskami doma tak si klepkali po cele, ze to nie je zdrave, a kazda z nich vytiahla nejake historky o nejakej "kamoske" ktorej sa nieco dokazilo vynechavanim menstruacie s antikoncepciou. som z toho zmatena, doktorka povedala ze je to ok tak nechapem.. ale je mi to zvlastne ze namiesto 12x by som mala menzes iba 4x za rok.. co si o tom myslite?

zuzana89

Stale mi meska menstruacia aj 3-4 mesiace...Ked ju na tyzden dostanem, tak potom zasa meska par mesiacov...stale si robim testy, ale stale vyjde, ze je negativny.Prečo vlastne meska???Mozem mat nejaky problem?

sevena

ahoj žienky, mám problém.už 4 deň mi mešká menzes, žiaden náznak žeby prichádzal.akurát sem tam cítim v podbrušku také reakcie ako keby mal menzes prísť.a nič.s manželom sme sa milovali bez ochrany, ale dával si pozor, chorá som nebola ale deti sú ako čerti a jedujú, myslíte žeby to mohlo byť aj tým? poradte mi.

hailie

Ahojte. Chcem sa spýtať...za posledné 2 mesiace som chudla asi tak 6 kíl a teraz mi 2 týždne už mešká menštruácia. Asi je to z toho, ale bojím sa, lebo kamoške sa to stalo z chudnutia tiež, lenže ona nemala krámy už asi 10 mesiacov a nezabrala ani vyvolávačka... po akom čase treba ísť k doktorovi?

patricia333

dobrý den chcem sa spýtat meska mi menstruacia už pet dni a nevem co mam robit s priatelom som mala sex bez kondomu ale on tvrdi že sa nespravil co mam robit aby mi prisla?lebo minule som s ex mala sex a menstruacia mi prisla normalne ako vždy ale tu nevem poradte mi co mam robit a co najskorsie prosim vas dakujem

leerka

toti, ak si bola chora, mala si horucky, tak to moze vplyvat na oddialenie menzesu a ak ste pouyili ochranu a nic sa nestalo, myslim tym, ze nepraskla, tak sa nemas coho bat, ale ak ta bolia vajecniky, mala by si radsej navstivit lekara, lebo moze ist o neake prechladnutie a to netreba podcenovat

leerka

sima89, ak ti vysli dva testy negativne, tak je velmi nepravdepodobne aby sa mylili, si asi v strese a preto ti meskaju, alebo mas moyno neaky zdavotny problme

toti14

Ahojte,poradte mi prosim.uz mi 6 dni meska,..ale nie je možné že by som bola v tom mali sme ochranu s ktorou sa nič nestalo.Pred dvoma týždňami som bola chora , mala som 40 stupnovu horúčku.Môže to ovplyvniť(oddialiť)???Mimochodom cítim aj vajecniky.este som nerobila tehotensky test.môžem byť tehotna alebo nie?