Estetická operácia nosa: Áno alebo nie?

peter25

Ja mam kosti po zrubsovani hrbolate, ako povedal moj doktor, je to reakcia na hojenie kosti, dokym to nieje vidno z vonku, tak nieje o com. Moja mama ma robeny nos a tiez to ma take hrbkovite. Nemas sa coho bat, je to bezna vec

davidoff

Iva

mne odstraňoval hrbol a mám ho hladký celý ten nos. Prečo? Ty ho nemáš hladký? Ja som po OP 6 týždňov

Iva_

Prosim vas kto ste po operácii a odstranovali vam hrbol tak mate nos nevrchu hlavne v strede navrchu na dotyk hladky alebo hrbolatý?

Michael25

Aj dr.Kováč uz operoval tolko nosov dokonca ma aj prednasky ze ako sa maju nosy operovat je uznavana kapacita v tomto odbore a patri medzi najlepsich na Slovensku a vidis pritom nevie ani rovny nos vytvorit ani na dva krat nie .

Michael25

Urcite by sa to dalo casom napr po roku teraz mam za sebou v rozpati pol roka dve operacie od tej anestezy mam aj akosi menej vlasov co ma tiez velmi tesi ...Rozmyslam nad tym ze este raz pojdem lebo s tymto stavom sa neda zmierit nos je viditelne krivy aj z profilu aj pri pohlade z predu a ak tak tak urcite pojdem k dr.Cervenovi len ci budem platit celu sumu alebo to bude brat len ako zbrusovanie hrbolceka no tych chyb tam je ovela viac tak asi celu .

davidoff

ja by som určite navštívila doktora Červeňa, opravoval už toľko nosov.... ak si naozaj taký nespokojný mal by si to ešte riešiť. Ak sa to dá, určite Ti pomôže.

Michael25

Ak by som isiel hned k dr. Cervenovi bolo by vsetko inak .Teraz mi je uz tazko chodit po doktoroch ked to mam kadejako podoplnane implantatmi a aj to nakrivo tam kde si pyta ze je to prepadnute tam to nedoplnil ale inde kde to nebolo potrebne...A hlavne z predu ten nos vypada zle a z profilu vidno hrbol co po prvej op vidno nebolo uplne to odflakol ale mozno sa aj snazil ale ked to raz nevie tak nech sa do toho nepusta a nech ludom nedava falosne nadeje .

Michael25

Aj ja som chcel ist k dr Cervenovi mal som uz aj konkretny termin konzultacie len mal som aj konzultaciu inde u tohto Kovaca a tam mi hned dal taky skory termin ze som sa musel rozhodnut bud cakat alebo ist do toho.Veril som Kovacovi vela to bolo pisane aky je skvely a skuseny a ako su vsetci spokojny atd ale uz aj vtedy sa sem tam objavil niekto nespokojny s jeho pracou preto to aj vo mne vytvaralo obavy a nakoniec to aj tak bohuzial dopadlo ...Do BB som chodil ako na klavir nech ten nos da do poriadku ale nedokaze to sam mi navrhol reoperaciu a tiez aj postup taky aby sa nic nepokazilo este viac a akoby nie ten nos je este horsi nez po prvej operacii tato druha jeho oprava to este viac pokazila tak co s takym chirurgom ja by som sa tiez nebal ze moze byt nieco zle ak by som isiel k dr.Cervenovi ale tohto Kovaca by som uz v zivote neriskol.Som z neho sklamany vobec nieje pravda aky je dobry on vie operovat nos ale viac mu idu operacie zamerane na funkcnost nosa esteticku chirurgiu by nemal vykonavat .

davidoff

Ja si jednoducho neviem predstaviť že by som po rhinoplastike nosa vyzerala zle - nespokojne. Ja som nad tým ani neuvažovala keď som išla do toho, že by to dopadlo k mojej nespokojnosti. Ale keď čítam, kolko nespokojných ľudí tu je po plastike nosa..... som veľmi šťastná že u mňa sa to podarilo na jednotku s hviezdičkou, ale ak by som bola nespokojná, išla by som za tým, aby sa všetko napravilo. Neváhala by som navštíviť aj iného doktora.

Michael25

Vobec nejde o peniaze to je to najmenej ide o to ze clovek sa na to odvazi odhodla ist a caka od toho nejake pozitivum a ked sa ani to nedostavi je to tazke a toto si musi uvedomovat aj chirurg co operuje ze pracuje nielen s kostami a tkanivom ale aj s psychikou osoby ktorej ten zakrok vykonava ...Niektorý starý prepracovaný chirurgovia ako Kováč a spol by uz mali myslit skor na dochodok a nie sa babrat do zivota mladým ked ho vobec nevedia zlepsit ...