Estetická operácia nosa: Áno alebo nie?

peter25

Ahoj, ono asi podla toho ci ti da doktor dovnutra splinty/take silikonove rurky/. Cez tie sa dost blbo dycha, ja som ich mal presne 8 dni v nose, ak ti vsak iba natoci gazu, tak hned ako ti ju vyberie, tak dychas, takze bud 2 alebo 8 dni budes dychat ustami, zober handricky, treba zavlazovat usta, prehtanie je tazsie, rovnako pohyblivost ust, si opuchnuta, ale zachvilu to je v poho. Po opke pojdes na snimanie dlahy/a vyberanie splintov ak budu/. Ja som bol po 8 dnoch a potom po nejakych 2 mesiacoch. Drzim palciska :)

davidoff

peter 25

ty si to absolvoval, prosím Ťa kolko dní budem musieť dýchať ústami?? Aby som vedela čo ma čaká. A prosím Ťa po OP čo bude ďalej kolkokrát budem musieť ísť k nemu ešte a čo mi bude potom robiť? Ďakujeeeeeeeeem

nelinka22887

ahojte baby ja by som tiežc podstúpila opku nosa len sa bojim, mozte mi niekto poslat fotky pred a po????

8mimianka8@azet.sk

Dakujem

tina1112

ahojte seyschelka a lucy231 poslete mi na mail vase fotky?
tina778seyschelka@pobox.sk

ja som bola u kovaca rok a pol dozadu
poslem aj ja

seyschelka

Prepac chapem tvoje pocity tiez sa citim podobne viem ze sa to dá urobit aj pekne mna tiez chirurg odflakol nos mam hrbolaty skoro tak isto ako pred op a k tomu je este hrubsi a vyraznejsi s neupravenou spickou jednym slovom katastrofa a som v takej situacii ze idem znovu k tomu istemu a teraz mam cakat ze to bude uz vsetko ok ?Po tom co urobil pri prvej op ?Citim sa hrozne je to neprijemny pocit ked mu neverim a aj tak tam idem lebo nemam financie zaplatit si jedineho dobreho chirurga ktory na Slovensku je mala som ist k nemu a bolo by vsetko inak .

seyschelka

Ani ja nebudem nikdy stastna viem ze stastie mi nieje sudene vies kolkym ludom nieje ?Stastie v dnesnej dobe je pomaly luxus a vnutorný pokoj tak isto ja som odhodlana uz len prezivat aby som sa mala ja sama dobre zivot sa pre mna po operacii skoncil cakal som pekný nos ako robia napr zahraničný chirurgovia nevedela som ze to moze dopadnut aj zle no nie vzdy je to tak najde sa tu hrstka stastlivcov ala Heringova ale to preto lebo vsadila na istotu ked estetická uprava nosa na Slovensku tak jedine dr.Červen ! To je zahraničná kvalita ktorú mame doma len to uz su nase chyby ze sme uverili roznym hold amaterom