bielkoviny v moči

Príspevok v téme: bielkoviny v moči
leelee

Potrebovala by som poradiť. Moja známa, s ktorou sa veľmi dobre poznám, leží už 4 týzdne v nemocnici. Museli ho hospitalizovať kôli tomu lebo bola tehotna a začali jej opúchať končatiny a začalo sa jej vylučovať veľké percento bielkovin v moči. Ako viem, normálne percento bielkovín v moči je 0,75% a ona mala 22% a preto museli ukončiť tehotenstvo. Potom to už vyzeralo nádejne, ale zase začali stúpať čísla a došlo to až na 30% s tým, že opuchy zostali. Zatiaľ ju nijak neliečili, lekáry stále niečo zisťujú ale nič nerobia. Prosím, ak niekto môžete, poradte mi. dakujem

marti

Dobry vecer, chcela by som sa spytat, ci ma niekto z vas skusenosti s liecbou glomerulonfritidy-zapal obliciek, unik bielkovin. Pocula som nieco o homeopatickej uspesnej liecbe. Rada by som ziskala kontakt na nieco take. Ochorela mi na to mamka, a som z toho velmi nestastna. Uziva prednizon, ktory ma vsak len vedlajsie ucinky.
Velmi pekne dakujem kazdemu, ktory sa mi so svojou skusenostou ozve. M.

alomalo

tka tie opuchy clenkov a bielkoviny v moci znamena jedine..ze zlyhavaju oblicky..dufam ze sa to podarilo zachranit. vela stastia

helenka

dobrý den chcem sa spýtat,mam chronický zapal močového mehúra,ktorý sa neustále vracia a opakuje,sú nejaké lieky na lekársky predpis,ktoré by mi pomohli,lebo antibiotiká nezeberajú...