Uľaviť si? neuľaviť

Príspevok v téme: Uľaviť si? neuľaviť
muneca_brava

ahojte
mozem poprosti vase nazory, nie hanenia,len nazory :(

moj frajir, ma problemy s naduvanim, dakedy sa pri mne drzal a vobec si neulavil,hanbil sa,
ale dnes - si prdne aj ked spolu jeme :(
alebo ked sexujeme :(
uz som to nevydrzala a povedala som mu,ze je to drze, hnusne, nechutne..

on sa ospravedlnuje, ze on za to nemoze, ale ze ked si neulavi, tak ho boli strasne brucho a ma pocit,ze ho roztrhne..

ale ja, keby sa mi chcelo akokolvek - prdnut si- pri sexe,ani pri jedle to neurobim..

on ma ete nepocul ulavit si..

mam pocit,ze sme z inych svetov.. :(

mozete len napisat,ci:
1.si ulavujete pri jedle s milovanou osobou???

2.si ulavujete pri sexe s milovanou osobou???

lebo neviem,ci je to normalne, ale iba mne sa to zda hnusne a drze,
alebo je to vazne hnusne a drze/ako prasce v chlieve..a moj frajir sa nevie slusne spravat..

nekritizujte prosim,len poradte..

User_37597

hej ano sme strasne hnusne :D kks ja mam taky pocit ze par ludi je tu z ineho sveta :D a inak len k tomu co ani neviem kto pisal ze stratim partnera ked pred nim budem prdiet..akoze ked nebudem a nahodov v noci ked budem s nim spat si v spanku ufuknem a riadnu akoze potom co?mam taky pocit ze to sa mu skor znechutim ked to budem stale skryvat a raz o 20 rokov sa stane takato situacia... ja nemam na vas slov..hrate sa tu na etiku a bonton a doma si sparate v riti :D

mataBB

no rozpucit ide akurat teba, inak by si nereagovala...

a cmuk si mozes strcit do zadku ..to si mozes pisat kamaratke

levanderka

ja som svoj jedalnicek tiez upravila a zijem zdravo.nejem ziadne sladkosti,ziadne vyprazane jedla atd.syndrom mi zmizol (klop klop) ale intolerancia na laktozu ostala.a ta niekedy naduva.no ja som s priatelom denno denne, aj cez noc, byvame spolu,to akoze teraz nemam cele dni jest, ci ako ?:) lebo ja tu vravim o byvani, ze to jednoducho niekedy nejde a dobre vieme, ze niekedy naduva aj obycajna surova zelenina.a dokonca prdia aj ludia,ktory ziju zdravo a o svoje telo sa staraju. pred byvanim, ked sme spolu chodili sme pred sebou taketo veci nerobili, ale teraz v tom nevidim velky problem.niektori ludia v tom vidia obrovsku tragediu ..

mataBB

levanderka predstav si, ze som mala velke problemy s travenim, ale podarilo sa mi to upravit celkom dost..hlavne som zmenila celkovo svoju zivotospravu...

ale ver tomu, ze vela ludi, co to tu obranuje, neriesi svoje travenie a je piate cez deviate..ale raz, ked viem, ze budem s frajerom, tak sa nebudem napchavat fazulou alebo kapustovym salatom alebo ja neviem cim vsetkym..a je po probleme

levanderka

k tej zivotosprave. mala som syndrom drazdiveho creva a tam ti nepomoze ani jest ukazkovo.niektori ludia to proste maju, ze maju plynatost a naduvanie.staci sytena mineralka... len mi nejde nereagovat,vela ludi nechce mat plynatost a aj tak ich to trapi. asi si nikdy nemala nejake problemy, tak takych ludi nevies pochopit mataBB.inac nic v zlom.