Preco to nikto nevie pochopit?

Príspevok v téme: Preco to nikto nevie pochopit?
wanna die

Moj zivot bol pekny ,vzdy som bola oblubena a mala vela kamosov,ale... Prednedavnom som sa dozvedela ze zubar mi chce dat na zuby strojcek , velmi sa trapim viem ze to bude koniec mojho zivota. Povedal mi, ze ked budem mat 70 tak to ocenim. Toto ma dorazilo .Tak kvoli buducnosti, ktorej sa mozno ani nedozijem si mam sklazit najkrajsie roky zivota???? a este co povedal ze to neboli! fyzicky mozno nie ale tu psychicku bolest si ani nevie predstavit. Vsetci mi vravia ze mma krasny usmev. ALE jasne doktori nemozu dopustit aby boli o par tisicok lahsi .Je to aj akasi pomsta zo stran ymojich rodicov. Viem ako sa mi zmeni zivot ,uz teraz som ta najneoblubenejsia osoba na svete ,nieto este potom. Takze viem ze radsej nezit ,ako zit so strojcekom . Tymto chcem odkazat rodciom aby nikdy svoje deti nenutili do toho co nechcu,pretoze castoani nevedia ako trpia. Mozno aa vam to zdalo detinske a trapne,ale ja to vnimam takto .

kiaraaa

Presne budeš originálna...a keď si ostatní všimnú že ti ten strojček vôbec nevadí tak ťa budú brať ako zdravo sebavedomú babu :))

bobrik22

Mne osobne sa velmi paci,ked niekto nosi strojcek, je to take "ozivenie".Teraz su vseliake farebne, pekne strojceky. Nechapem preco by si mala byt teraz menej oblubena...Ludia ta maju radi preto aka si a nie preto ci mas alebo nemas strojcek. Neboj sa,svet sa nezruti, ak to budes brat ty v pohode,budu to brat v pohode aj ludia okolo teba...Strojcek z teba neurobi menejcennu, neboj sa, skor naopak,budes originalna:)) drzim palce

kiaraaa

Určite nieje pravda žeby ťa nenávideli..možno si sa ty k nimi začala správať inak a všimli si to a preto sú takí. a kde presne ti vyrástol ten zub? nemôžu ti ho vytrhnúť???

wanna die

viem ze by som to mala brat tak ale ja mam proste fakt pekny usmev ani jeden zub nemam krivy len problem je to ze jeden mi vyrastol v dasne hore nad ostatnymi,aj ked ho vobec nevidno. Zubara som uz raz menila, pretoze ten povodny ma nutil do nasadenia strojceka a zacal mi nadavat ze som rozmaznana a povrchna. Kedysi som bola oblubena. Teraz nemam ziadnych kamosov .setci ma nenavidia

kiaraaa

Viem uplne ako sa cítiš!!! Ja som mala tiež 15 keď ma rodičia donútili...dotlačili k zubárovi ktorý mi dal fixný strojček...myslela som si že zomriem...!!! fakt...ale teraz som im nekonečne vďačná zato že to spravili. Mám krásne rovné zuby...možno si myslíš že máš pekný úsmev..ale keď máš len trošku krivé zuby tak si ho daj. Fakt ich mám teraz rovné..vtedy mi dosť vyčnievali obidva očné zuby...strojček som mala asi rok. Keď ich nemáš až také krivé tak to nebude dlho trvať uvidíš :) a budeš kočka. Aj ja som si myslela že je to pomsta rodičov :))) a tiež som bola veľmi oblúbená..najmä v škole a tak. A aj som ostala. A dokonca keď som mala strojček tak som si našla aj priateľa...o dosť staršieho..rozumnejšieho..:) môj strojček vtedy zbožňoval :) Držím ti palce...teraz sa ti život ešte len začína :) ja mám teraz 22. hned ako mi ten strojček len trošku začal vyrovnávať zuby bola som taká šťastná. proste som vedela že budem mať dokonalé zuby...a aj mám...:)) teda nie žeby som sa chcela chváliť :)

fraisee

najkrajsie roky zivota su podla teba v 15tich? ved kazdy treti pubertos s nim beha a nestresuju sa. ja som mala 2 spoluziacky so strojcekom a kym som si vsimla ze nieco take maju na zuboch tak ubehol aj mesiac. bud rada ze mas len takyto preblem.

lolololo

tak vymen doktora...
a vtedy , ked budes mat strojcek spoznas kto je naozaj tvoj kamarat a kto nie, kto sa s tebou kamarati preto aka si, nie preto ako vypadas.. ci mas nejaky hlupy strojcek alebo nie, kto ta ma rad, ta bude mat rad tak ci tak... ci budes mat hrb, jazvu cez celu tvar alebo strojcek...
co sa ma stat sa stane a teraz je mozno ten cas, aby si spoznala ludi okolo seba.
treba hladat vzdy to dobre, nie to zle..

wanna die

Mam 15 takze naozaj teens , za biely priesvitny strojcek by som zaplatila hocikolko s tym problem nieje ale zubar mi ho nechce dovolit, vraj ze ,,sa s nim tazko pracuje´´wrrr

panika

zlatko, ver mi, ze raz im budes vdacna..ja som dala dcere fixny strojcek ked bola osmacka..lekarka jej dala nan farebne gumicky -podla rolaku, co mala na sebe..dcera ma skoro zabila (inak len pre info -tie gumicky sa menia, takze to nebola ziadna katastrofa. Neskor sama uznala, ze bola jedinecna...)Dnes uz nosi len nocny a nosi ho aj napiek castym chorobam...Strojcek nie je koniec sveta. Kolko mas rokov ?Ak si taka spravna teens :d, tak skus vyhladat starsie fotky Rytmusa a zistis, ze ked sprieval pesnicku E.R.A, tak mal strojcek. Zda sa Ti, ze je malo oblubeny ? Mne teda nie. To, ze ti rodicia chcu dat fixny strojcek nie je ziadna pomsta, je to o tom, ze im na Tebe zalezi.Uvidis, prejde to ako voda a ty budes mat zubky ako z katalogu

petra1234

A ak pises, ze sa jedna o pomstu rodicov, tak Ti poviem, ze rodicia si nezasluzia taku dceru, akou si Ty! Nie, aby si bola rada, ze su Ti ochotni vysolit niekolko tisic, aby si bola v buducnosti krasna s rovnymi zubami, Ty ich este takto ohovaras. Hanbi sa!