www.

dr.jajbolí

Nikto sa nenarodí učený a celý život sa učíme. Je to pekné, že si takto vedia ľudia navzájom pomáhať! Prajem všetkým dobrú noc, som rada, že sa ti podarilo vymazať, čo si chcela. Hlavy sa dali dokopy.Zase mám nové poznatky.

solly

Ono sa to podarilo!!!
Veeeelmi pekne dakujem ze ste mi venovali cas, mnohym sa asi zda ze to musim byt poriadne drevo v tomto a aj mate pravdu... DAKUJEM!!!

hmmmmmmmmmmm

chod do tools/nastroje/,tam klikni na internet option a velka tabulka sa ti zjavi a tam delete files.asi tak.

solly

hej jednu a potom kliknem na dalsiu a vymazem dalsiu ale iba z toho zoznamu co sa mi otvori po kliknuti na historia, nie z www. listy ci ako to nazvat!

lulinaaa

j, ja viem co myslis...a ked das odstranit, nedstranis ty nahodou len jeden riadok(jednu anresu)??? vymazes vsetky?

solly

Hmmmm ja tu take nemam!!! je mozne aby sa pc tak veeelmi lisili, ja v tom nie som velmi zbehla no netusila som ze ani toto nezvladnem:)

solly

Vzdy to tam je!
len dufam ze sa rozumieme- ked idete napisat www.adresu, klasika a tam vam hned po prvých pismenkach naskocia cele stranky-uz pouzite a toho sa chcem zbyvit, aby mi to tam nenaskocilo cele...neviem kde robim chybu...
zobrazit-panel aplicace explorer-historia-odstranit...a...nic!
Ale dakujem!!!