moja kamarátka ANA

maciatko

ventil, ja to presne tak citim ako si to napisala. aj by som s tym chcela nieco urobit, ale mam strach, ze to sama nezvladnem. ANA mi pomaha zit, hladovat, nespat. je stale so mnou. ked od nej odidem, kto ju nahradi?

lana7

Gilliane...a mohla by som vedieť prečo si s tým začala? Koľko si vážila predtým než si začala hladovať? Lebo napr. ja mám 48 kg..nikdy som nemala viac ako 50. pri výške 167cm. ale jem stále a normálne..len stále športujem...a možno to je aj o kostiach...aké sú ťažké a tak. Inteligentná možno si...ale proste to nechápem...prečo si začala? čo ťa k tomu viedlo?

gilliane

ventil
som to ja len som neuviedla môj mail
vidím že sa naozaj snažíš pochopiť naše "zvrátené myslenie" a to dokáže málokto
lana7 a hlúpa sa necítim, vôbec (iq 132) ani ľudsky hlúpa. hlúpa nie je správne slovo, to vôbec
vetnil
posielam ti na tvoj mail adresu môjho blogu (pro-ana)

lana7

Uznávam že tieto dievčatá sú perfekcionistky...cieľavedomé a majú pevnú (zvrátenú) vôľu...ale inteligentné nie sú...myslím tak ľudsky inteligentné...a stanú sa nimi až keď skoncujú s anou a pochopia...viem že hovoriť im že sú hlúpe a tak nepomáha...ale proste už len tento názov témy mi tak zdvihol tlak že až...vrrrr

ventil

gilliane, ako to, ze nie si cervena? nepodpisal sa niekto iny tvojim menom? lebo mne sa to uz stavalo, preto som sa zaregistrovala a teraz to nejde. pis tu radsej v cervenej farbe, tak ti budem verit, ze si to ty.
vies, vsetko, co sa tyka zmeny sameho seba je velmi tazke. je to to najtazsie na svete. pustia sa do toho iba ti, ktori maju odvahu. ale neviem si predstavit nic uzasnejsie ako najst odvahu a zmenit seba. ked si uvedomis, ze vsetko, co je na tebe najcennejsie je tvoja mysel, pochopis, ze tato mysel moze existovat iba vtedy, ked existuje aj tvoje telo. je s nim spojena, telo jej umoznuje prejavit sa. ked zahynie telo, odchadza aj mysel. preto je telo velmi dolezite. musi byt zdrave a silne, aby tvoju mysel, ktora je tvojou hlavnou podstatou, dokazalo chranit. tvoje telo dava energiu tvojej mysli. preto nemozes dovolit nikomu, aby oslaboval tvoje telo. tym totiz nici aj teba samu. vies si predstavit, aka je to skoda, ked taka originalna bytost, akou si aj ty, aj kazda z vas, odrazu zahynie? len preto, ze niekto ma nad vami moc, niekto iny rozhoduje o vasom zivote, nie vy samy? moze to byt dobra bytost, ked vam chce ublizovat? to urcite nie, aj ked sa vam to snazi nahovorit. viete, co by pre vas urobila dobra bytost? taka, ktora vas miluje a zela si vase stastie? ucila by vas zit tak, aby vase telo bolo zdrave, aby vsetky vase bunky dostali presne tu vyzivu, ktoru potrebuju, aby vasa krv, vsetky vase organy, ktore su vasou sucastou, cely vas organizmus, ktory sa s takou laskou snazi sluzit vasej mysli, mohol naozaj optimalne fungovat. ved vase telo vzniklo iba preto, aby chranilo vasu uzasnu mysel, len preto je na tomto svete. je to vas najvacsi priatel, ktory si nezela nic ine, len aby ste boli stastne. preco by ste tomuto priatelovi mali ublizovat? lebo vam niekto pomohol na to zabudnut? tak sa zobudte. vase telo vas miluje a caka na okamih, kedy sa k nemu vratite. stale este caka a dufa. nesklamte ho, ved pre vas tolko vytrpelo a tak velmi tuzi vam pomahat. aby ste mohli zazit radost a stastie, na ktore ma kazda z vas narok. nedavajte lasku bytosti, ktora vas nici, dajte ju svojmu telu, ktore vam sluzi ako len vladze. pomozte mu, aby to mohlo robit aj nadalej a s ovela vacsou silou.

ventil

gilliane, ty a Ana nie ste jedna bytost. ty si ty, si original. az ked to pochopis, mozes byt stastna. len ked zijes podla tvojej originalnej potreby, nie podla priania niekoho ineho, aj keby si tu bytost obdivovala, len vtedy mozes byt stastna a uspesna. ty sama si ovela viac ako Ana. Ana ta potrebuje, tak ako potrebuje kazdu z vas, ale ty bez Any zit dokazes. Ty ju nepotrebujes, ona ti to iba vsugerovala. Ana by bola bez svojich obdivovateliek stratena, prestala by existovat. Ale jej obdivovatelky bez Any sa oslobodia a su stastne a zdrave. v tom je velky rozdiel. V ten moment, ked zacnes obdivovat a milovat samu seba ako uzasnu a ORIGINALNU bytost, ktora nepotrebuje nikoho kopirovat, lebo je neopakovatelna, vtedy sa oslobodis. prestanes sa bat Any, prestanes tuzit po jej ochrane a respekte. tvoja ozajstna sila je v tebe, nie v Ane. Ana ti tvoju silu berie, lebo vlastnu nema. Ty svoju silu mas, len si na nu zabudla. potrebujes sa iba rozpomenut. skus to!