Neustale prezieranie

Príspevok v téme: Neustale prezieranie
anonymkaa

Ahojte,neviem co robit,posledne 2 mesiace sa neustale prezieram..az tak ze mi je skoro vzdy zle :( Uz som pribrala 10 kg a vyzeram hrozne, robia sa mi vyrazky z tych mastnych jedal co jem, narastli mi viac prsia,ale jedno je teraz vacsie ako druhe a predtym boli pekne suemrne :( a celkovo vyzeram hrozne :( Predtym sa za mnou na ulici otacali rozne vekove kategorie muzov a mala som dobry pocit ze vyzeram ok,ale teraz,ani pes po mne nestekne.Mam z toho depky,nic sa mi nechce,nevladzem,som leniva,kazdy den si hovorim ze od zajtra uz zacnem cvicit a jest zdravo ale neide to,prosim skuste mi nieco poradit,ja viem ze dokopy ani neni co, ale nejaka inspiacia ja neviem.Joj co robit :( Inak mam 18.Dakujem.

nikushka22

presne.. :(( lahko sa hovori ze nezer !! ja ta uplne chapem anonymkaa :(( sme na tom rovnako dpc ... asi niet pomoci bo ja to nezvladnem proste .. neide to !!!!!!!!!

anonymkaa

ta vam sa povie ze nezer :( keby to islo tak lahko, asi sa musim zmierit s tym, ze uz odteraz vzdy budem baculka :(

lenik

co to u vas znamena ze sa prejedate? niekto by tomu povedal aj ked zje 2 rozky ze sa prejedol;)
ako vyzera vas jedalnicek v taky den?
a ano urcite to je zapricinene psychikou treba si najprv vyriesit to toto je uz len symptom

bearinka

Ahojte...no ja sa takisto prejedám, ale strašne, presne ako hovorí autorka, až mi je zle...tiež som strašne pribrala...viem že si tým niečo kompenzujem , že sa cítim osamelá a tak, ale pravda je aj že mi strašne chutí jesť, ale hlavne sladké... nemôžem sa ho dojesť, a všetko ostatné ide bokom...aj to že sa strašne zle cítim, nemám si čo obliesť, nikomu sa nepáčím...proste nechápem ako dokáže to jedlo človeka tak ovládať...a inak tiež mám 18

zaba

ja som tiez zacala neskutocne priberat...mala som akuratnu postavu pri vyske 178 som mala 66 kg a bola som nadmieru spokojna no za september a oktober som nabrala do vahy 85kg a sama poriadne neviem z coho,chodila som po doktoroch ci nieco nemam so stitnou zlazou a nic....stale som pri sebe a lezie mi to na nervy samu seba neznasam nemam si co na seba poriadne obliect do obchodov uz nechodim lebo by som sa zbytocne rozplakala.a nie a nie scudnut...zacala som sice mozno trochu viac jest ale vzdy ked som mala taketo obdobia tak som mala najviac 75kg nikdy som nesla vyssie a vzdy som to schudla no teraz nie a nie schudnut

juka

adulienka ma pravdu ale ty si kup nieco co ti bude male a povedz si ze do toho za mesiac dva schudnes.a nikdy nehovor ze zacnem od zajtra zacni uz dnes a snaz sa byt co najmenej doma aby si vzdy len nejedla :) drzim prsty a verim ze to zvladnes

aduliena

No ak ti to "blbé obdobie" už prešlo, tak nemáš dôvod sa prejedať. Stanov si nejaký cieľ, aby si mala motiváciu schudnúť. Napríklad, že ide leto a ty chceš vyzerať dobre v plavkách a letných šatách. Ja som si napríklad kúpila jedny veľmi pekné, letné šaty úzkeho strihu a viem, že do nich nesmiem pribrať, takže sa neprejedám. Skús to aj ty, možno ti to zaberie.

jajka

neostava ti nic ine, len znizit mnozstvo prijatej stravy a vela vela pit :)) ziadny zazrak na pockanie, lahsie priberies ako schudnes. A nesed doma, chod sa prebehnut po vonku, doma len priberas, sedis, vyjedas zasoby...zamestnaj svoju mysel niecim inym ako jedlom.