Pribera sa za antikoncepcii?

antiana

tak ako to vlastne je? ja ju beriem už roky a nepribrala som...možno je to tým že mám anorexiu...ale je to tak, že sa priberá rovno z HAK alebo len zvýši chuť do jedla a je na každom ako to ustojí? akým spôsobom sa teda z HAK priberá,
Ja teraz beriem Belaru a od apríla mi dal kombináciu Estrofen a Provera. Môžu z HAK narásť trochu prsia? Lebo preto mi to od apríla predpísal, mám hormonálnu poruchu Turnerov syndróm a žiadne prsia a takto to chcel môj gynekológ vyriešiť, aby som nemusela ísť na plastiku, že z tejto HAK mi určite narastú aspoň malé prsia, vraj má s tým také skúsenosti...

lucinka48

cawte..som 2mesiace po porode a chcem si dat antikoncepciu nieje to velmi skoro??a mam aj strach ze priberiem...diky

mačka

Je to blbosť že sa z antikoncepcie priberá. Je to naozaj veľmi, veľmi individuálne. Beriem Yadine a nepribrala som. Ale zväčšili sa mi prsia o číslo, ak nie o dva. Takže som len rada, kedže predtým som mala malé prsia. Ale je pravda, že predtým, ked som ju nebrala, mohla som zjesť čo som chcela aj o polnoci, teraz nie..trochu si musím dávať pozor na stravu lebo hned priberiem. Ale také že by mi to bolo vidieť na oblečení, aleob že by osm pribrala 10 kíl a podobne, tak to nie.

LilaAbner

Moja osobna skusenost - ano, pribera.pred uzivanim hak som bola velmi stihla, skoro az chuda a to som jedavala aj o polnoci vyprazanie rezne a tak :-). teraz sa stravujem zdravo, cvičím,ale akonáhle som zacala uzivat, pribrala som cca 10kg. Ked sa pozriem na oblecenie, ktore som nosila predtym,je mi do plaču.a aj gynekologicka mi to potvrdila, ze je to tak.

matamata

baby z antiky sa nepribera..len zadrziava vodu v tele..vaha sa mozno zvysi, ale je to len tou vodou...nepriberies ani tuk ani svalovu hmotu,..preto ked baba vysadi tak sa jej vaha vacsinou vrati na povodnu

a je to individualne...niekomu sa ani to nemusi stat..napr ja som nepribrala ni deko

mayka

je to velmi individualne preto nam neostava nic ine len skusat ktora antika nam sadne, ja som brala novynette a z nej som pribrala 15kg a mala som strasne depresie, potom som presla na regulon a schudla som prvy mesiac 3kg. No a teraz kojim a uvazujem nad cerazette ale bojim sa lebo som pocula na nu vela kritiky :(