Chlpky okolo bradaviek

poliewoocka

mango-ale len 3percentny roztok taky cim sa dezinfikuje koza alebo si kup ten cim sa odfarbuju vlasy...nemas sa coho bat je to OK ale potom si to nakremuj aby ti nevysychala koza

katty

lea dobre povedala..ULK - ustav lekarskej kozmetiky je na toto super..aj ja odporucam..sice som tam nebola konkretne s tymto problemom,ale inym,ale bola som max spokojna.. takze ZIADNE ZILETKY ANI PINZETY..tym sa to len zhorsi..

katty

baby ste normalne????holit si chlpky na bradavkach??resp.okolo prsnikov????v zivote..ved si mozete tak ublizit,ze az!

lea

Ja chodievam do Ustavu lekarskej kozmetiky v Ba. maju aj internetovu stranku. vies, oni to pocitaju podla poctu vpichnuti, kto ma viac chlpkov, tak aj viac zaplati

dadusa

mandy 21 ... kde to robia epilaciu bradaviek za 500Sk ?? ja som bola za 1200 a to v zlave(inak za 2400Sk).
Da sa to v pohode vydrzat. ja som len sem tam citila jemne stipnutie.

leli

a to iste musim urobit s chlpkami okolo pupku, ktore tiez neboli a mojou uzasnou mudrustou trhat si ich su silnejsie a tmavsie, boze ale sme my trdla...:)

leli

mandy dakujem, ja sa nato tiez chystam:), mam odolozene peniazky takze si to idem dat urobit:)...takze si spokojna...?ja som tam skoro nic nemala, ale zacala som si to trhat pinzetou, tak niektore mi zacali zarastat...no a uz ma to nebavi, takze na jesen tam nabehnem:)...dakujem ze si odpisala

mandy21

Leli, je to v pohode. asi 10 min. trva jedno sedenie. trosku to stipe, ale to je vsetko. ale treba viac sedeni, asi 5, kym sa zachytia vsetky chlpky, aj tie, ktore su v rastovej faze. jedno sedenie stoji cca 500 Sk, podla poctu chlpkov. je to trosku drahe, ale mas potom pokoj na cely zivot, ked sa znici korienok. Lekari hovoria, ze je to bezpecne. aj ja si myslim, ze urcite viac ako pinzeta.