prosim poradte mi prosim, lebo mi uz zo mna prepne

Príspevok v téme: prosim poradte mi prosim, lebo mi uz zo mna prepne
jankka

ahojte. potrebujem radu, lebo uz neviem co so sebou. Pred rokom mi umrela babka. Boli to hrozne stresy, prislo mi zle skoro som odpadla, odvety si stale meriam tlak. Najskor ked som si ho merala, vzdy som sa bala aky bude, a preto bol vzdy zvyseny, preto som sa zlakla a letela som na kardiologiu, tam vsetko ok. Potom bolo relativne vsetko ok, len som si stale meravala tlak, ktory uz bol v poriadku. Potom cez vianoce som dostala myslim ze zo stresu extrasystoly. znova som bola na kardiologii, tam mi povedali ze je vsetko v poriadku a extrasystoly nie su vazne. Odvtedy som si este viac merala tlak. Niekedy ked som si ho merala, som sa bala, znovu bol preto zvyseny a chytala ma panika. Odvety nerobim nic ine len si meriavam tlak (je vzdy nizky) a neda sa mi s tym prestat. Hocikedy ma chyti panika, a bojim sa ze so keby som mohla odpadnut, a potom mi naozaj pride zle, mysli ze je to tym ze si to vsugerujem, ale neviem tomu zabranit....bojim sa ostat sama doma, lebo sa bojim ze co ak odpadnem, sice vlastne nemam preco, lebo som relativne zdrava....myslim ze je to vseto psychika, ale ja neviem tomu zabranit, neviem ako mam s tym skoncit a prestat sa bat...prosim poradte mi

lucka

prestan si merat tlak, takto si len navodis chorobu a fakt budes mat problemy, neviem ci trpis nedostatkom pozornosti a chces ju vzbudit prostrednictvom choroby alebo co, ale takto sa zblaznis...., radsej byt zdravy, to si vsugeruj...