dakujem

Príspevok v téme: dakujem
mf

ahojte vsetci,akurat som si nasla tuto stranku a precitala par clankov, su celkom zujimave a dost poucne,aj ja mam par bloblemov, mam uz dost dlho priatela s ktorym sa velmi milujeme, ale je tu jeden hacik,srasne sa bojim sexu, (estse som panna)neviem preco, bud preto ze som namala dobre skusenosti u gynekologycky,alebo preto ze som mala doma problemy,a aj oco s dedom ma obtazovali.... velmi sa xem s mojim pratelom milovat ale stale sa zlaknem a odtiahnem,moj dalsi problem je ten ze ma zacalo boliet v bodbrusi, citala som uz nejake veci ohladom tyx vselijakyx oxoreni ale ani jden si neviem priradit, ja mam sem tam vytoky, ale boleti pri moceni nemam,len stale mi treba na wc a strasne ma boli v podbrusi, uz sa xystam aj na gyndu ale nie kazdy lekar je dobry alebo lekarka a za dalsie sa strasne bojim, neviem ci som sisi alebo co, budem rada ak mi niekto poradi ak mal niekto podobny problem a by mi poradil aj nejakeho dobreho gynekologa,dakujem

jessica

tvoj problem je viac psychicky ako fyzicky ... problem s podbruskom nemusi suviset so zenskymi vecami ale napr aj s mechurom ... ale urcite okrem zenskeho navstiv psychologa (ako radi aj jatyon)
a ber to tak ze nie vsetci chlapi su rovnake .....