Láska cez internet

jajik

Zuzka, prosim Ta, aky nazov mala ta tema a kde by som ju mohla cim skor najst, momentalne aj mna tato tema velmi zaujima. Dakujem.

zuzka :)

Ahoj Katika88 :))). Naozaj dobra tema, hlavne preto, ze som aj ja taku istu asi pred mesiacom vymyslela :))), takze aj tam su nejake prispevky.

katika88

Dakujem jajik,ano sme z jedneho mesta,dokonca sme donedavna navstevovali aj tu istu VS ale moj priatel musel skolu prerusit a nastupit do prace a tu je troska kamen urazu,kedze nastupil nedavno a ma aj nocne 12 hodinove smeny tak je unaveny jak kon a vidime sa ovela menej nez predtym,sme z toho smutni ale musime si zvyknut...predtym sme sa videli takmer kazdy den a teraz to bude asi raz za 2 tyzdne...

Budem rada ked tu budu ludia prispievat a precitam si aj ine skusenosti.

jajik

Katika88, velmi pekne dakujem za prispevok, velmi ma potesil, ze si nasla svoje stastie a zo srdca Ti zelam, aby Vam to vyslo. A co sa tyka mna, ja z takymto niecim nemam skusenost, ale chcela by som to asi vyskusat,a to mam podstatne viac rokov ako Ty, aj preto som bola zvedava na reakcie tych co s tym maju nejaku skusenost, zda sa, ze ja som taky nejaky podobny typ ako Ty. Este raz vdaka a vela stastia.A prosim Ta este nieco, ste z 1 mesta, lebo vzdialenost vzdy asi kazdeho odradza, nie?

marianka.s

ja na take nieco neverim. a to uz len preto, ze nemam dobre skusenosti. takato "laska" sa mi po mesiaci rozpadla. moze to fungovat, ale proste ja tomu neverim.

katika88

No moj pribeh lasky je dost neuveritelny obcas si este myslim ze snivam,ja mam teraz 21 rokov a donedavna som marne hladala pravu lasku.Bola som vzdy taka hanblivejsia takze som to mala o to tahsie a mala som mozno vyssie naroky nez niektore dievcata mne sa napriklad nepaci ked chalan vulgarne nadava no a takych je vela takze bolo tazke najst takeho co to nerobi...mala som zopar pozvani na rande ale stale som ich odmietla lebo som mala vzdy v srdci taky pocit ze to nie je ono,proste nepreskocila ta povestna iskra,nemyslim lasku na prvy pohlad ale ten pocit ze ked s tym clovekom si tak hned sa ti zapaci aky je.No a kedze som nemala stastie v laske lebo som sa aj dost sklamala,tak som si jedneho dna povedala ze to skusim na nete.Bola som k tomu skepticka ak mam pravdu povedat ale povedala som si sak nic sa nestane ked to skusim a predsa to bol aj dobry sposob pre hanblive dievca ako sa zoznamit.Asi mesiac som hladala a pisala si s kadekym aj ma volali von ale neviem z akeho dovodu som vzdy musela odmietnut proste mala som nejaky blok.A ked sa zase nasiel niekto s kym by som aj sla tak som zistila ze nema zaujem co dost bolelo...A tak ked uz som si povedala ze s tym koncim ze tu lasku nenajdem tak som si vravela ze este raz to skusim a naposledy.A tak som sla do miestnosti zoznamka a zacala som si prezerat chalanov co tam boli...zrazu som natrafila na toho mojho,vyzeral tak obycajne ale sympaticky tak som si vravela ze mu napisem a tak som napisala a celkom dobre sme si pokecali,no stalo sa ze som omylom zavrela RP a nevedela jeho nick tak som mu nemohla napisat.Nastastie na druhy den sa sam ozval ale co bola najvacsia sranda,mal tam novu fotku,svoju aktualnu a zmenil sa natolko ze som neverila vlastnym ociam,hladela som na super fesaka z ktoreho sa mi rozbuchalo srdce,citila som nieco co este k ziadnemu,vedela som ze toho musim mat,ale kedze som opatrna tak som sa vypytovala na vsetko co ma zaujimalo a zistila som ze je to to co som tak dlho hladala...tak sme sa za tyzden pisania stretli.Mozno mnohi si povedia ze to bolo velmi skoro ale ked ja som sa nevedela dockat kedy ho spoznam nazivo a ked ma pozval na rande zrazu bol ten blok prec a ja som nadsene suhlasila.Takze sli sme do kina a bolo nam super on bol este hanblivejsi nez ja co sa mi zdalo velmi zlate.No a odvtedy sme spolu a sme stastni ze mame jeden druheho.Sice uz viem ze ani on nie je dokonaly ale aj tak je naj chalan akeho som kedy poznala.Je uzasne citlivy a chapavy co sa tyka mojich pocitov a co je dolezite je ze jeden v druhom mame absolutnu doveru,nie je tema o ktorej by sme sa spolu nevedeli porozpravat,to je prvy raz co som niekoho takeho stretla...A ty jajik mas nejake skusenosti s laskou z netu?

jajik

tak toto je fakt super tema, na ktoru by som si aj ja rada nieco precitala,takze velmi prosim, aby ste nieco popisali aj negativne aj potitivne. Katika88, takze aj Ty mas vlastne takuto skusenost, poprosila by som Ta, skus napr. aj Ty napisat nieco blizsie.Dakujem.