MOJE VLASY SA NEDAJU UMYT.....

Príspevok v téme: MOJE VLASY SA NEDAJU UMYT.....
pomoc

pomoc...dnes rano som vstala a vlasy som mala take cudne akoby mastne vzadu...pritom som si ich vecer umyvala...pred asi troma hodinami som si ich zmyla ked som prisla domov a teraz som ich fenovala a uz boli suche a zasa mastne...ja nechapem..teraz som ich umyla zas...dufam ze naposledy dnes...cim to moze byt???...

pomoc

nemala..ja neviem co mam robit...vyzera to otrasne akoby tie vlasy tyzden nevideli vodu...dufam ze teraz uz budu normalne inak neviem...cely den som sa hanbila ako pes ...

pomoc

no ja si umyvam skoro kazdy den ale nie horucou..teplou a potom studenou nakoniec...ale zeby to tak zrazu?..stalo sa mi to prvy krat...boze je to strasne...

poliewoocka

Ano,vlasy by sa mali umyvat letnou vodou,primerane samponu,rozcesavat mokre od koncekov po korienky,setrne.Najlepsie je,ked sa nechaju volne vysusit,ak sa inak neda,susicom-ale nie horucim,skor letnym.Ak si umyvas vlasy kazdy den,prisposob tomu aj kozmetiku.A kondicioner si nenasaj priamo na korienky,skor ho nechaj posobit na koncekoch a dlzke vlasov,aby ziskali vlacnost a lahsie sa rozcesavali.

marisssa

zvykne to byvat z casteho umyvania a hlavne horucou vodou.moja sestra si tiez casto umyvala vlasy hor.vodou,kazdy den skoro.potom pockala tyzden bez umyvania, aj ked to bolo hrozne a teraz jej staci tak kazdy 3.den..