CO MAM ROBIť????

Príspevok v téme: CO MAM ROBIť????
tapka

mam pocit ze som stratila život.viete ze som ziva ale v skutku mrtva.pri predstave smrti sa necitim zle.....ja sa na nuniekedy az tesim.co mam robit aby sa mi vratil pravy zivot a laska.......a chcela by som sa aj trapit.....myslim tak ako sa ma normalny clovek trapit.viete ja som sa snazila byt pozitivna a tak som brala vsetko pozitivna.teraz akoby som nemala ziadne city len naucene zvyky..akoze som k ludom dobra.ale nie je to ono.neviem ci ma chapete.

tapka

nie uplne zle.ja som sa praveze hrozne bala ze budem nenavidiet,tak som to potlacala.a teraz mam pocit ze hram nejaku hru.ze moje stastie a laska neni prava

tapka

praveze chcem,ale neviem ako to urobit.ci sa to vobec da.vlastne uz som to trochu aj zacala,ale neviem ci mi to vydrzi.najhorsie je ze mam v hlave zafixovane tie veci....vazne.bude to asi dlho trvat.a ak potom skoncim s depresiou tak to tiez nebude vyhra.najradsej by som neexistovala lebo mam pocit ze vsetko c robim vedie k zlu.ci som taka alebo taka

ticha

a ja som rozmyslala, ze urobim to iste...lenze to by som potom uz nebola ja, vsak? nechces to radsej vratit do starych kolaji? ja chcem mysliet pozitivne, byt dobra ku vsetkym naokolo, lenze to by som uz bola asi ako maska.umela hmota a nie ja.

tapka

no asi tak.lebo to bolo vtom ze kedysi som nenavidela a potom si to hrozne vycitala.viete tak som prestala nenavidiet....siom to potlacala.akoby som potlacila svoju osobu

tapka

pricina bola dlha samota a vycitky svedomia .dlhy cas straveny so svojimi myslienkami.potom prisli dobre casya a ja som sa snazila si to udrzat.nedovolit aby sa ten cas vratil.viete,akoby som prestala zit realny zivot,akoby som zila v svojom sne a xcela by som zit naozaj.aj s trapenim....ale takym pre lasku a vztahy.som zo seba spravila monstrum preto lebo som sa snazila byt stale dobra.

ticha

tapka to vazne nic necitis? ani laska ani nenavist? nic? aj ja by som chcela mysliet pozitivnejsie, potom by som mozno nemyslela na to, co ma trapi, ked som v skole.

katika88

tapka a co sa ti stalo?Preco sa citis takto mizerne?Na to aby sme ti vedeli pomoct treba vediet viac,najma pricinu...