Zacinam novy zivot! . .. .

Príspevok v téme: Zacinam novy zivot! . .. .
mexica

dobry den..mam 15 rokov a uz dlhsie som rozmyslala nad nejakou zmenou...lebo nemam pocit nejakeho naplnanie respektive mam dojem ze cely den len tak presedim pred netom alebo pred tv ani sa neucim ale zasa znamky mam take priemerne cize neprepadavam ani nic ale mohlo by to byt lepsie...
uz pred casom som okuliare vymenila za sosovky..pomaly vyhravam boj s akne...mam novy uces...

a teraz by som chcela spfravit este nieco viac aj co sa tyka stravovania, cvicenia, ucenia alebo aj pomahania doma...a kedze mame dnes ten volny den

Oddnes zacinam novy zivot!
- zdravo sa stravujem
- chcela by som zacat s nejakym cvicenim aby som mala krajsiu postavu
- zacnem sa pravidelne ucit aby som nemala v skole tolko stresov
-budem pomahat doma lebo som dost leniva a viem ze ked mama pride z prace je unavena a ked ma este dom upratat je to dost neohladuplne odo mna
a este urcite viac veci ktore sem budem priebezne dopisovat....

len som to chcela niekomu povedat lebo ked uz to viete mam pocit ze nemozem zlyhat..kebyze to nikam nenapisem poviem se aale zacnem az od zajtra...ale takto mam taky pocit ze sa musim viac snazit...ak je niekto taky kto by sa rad pridal kludne mozte sem pisat..vasne nazory, pripomienky alebo rady alebo cokolvek...skoro sa ozvem ako mi to ide...zatial ahojte...

mexica

no upratala som dom...a teraz sa idem chvilu ucit..zajtra mame pisomku z matiky a z chemie co je dost zlee...vobec tomu nerozumiem tak sa idem do toho pustit..aach jaj...ozvem sa...

jaaaa

Mexica,drzim palce,urcite aj mamina toto tvoje snazenie oceni a bude medzi vami aj omnoho menej nezhod-kvoli upratovaniu,uceniu...Naozaj drzim palce.

mexica

dakujem vam obom za podporu..o tomto som hovorila..uz ked ste mi toto napisali tak nemozem predsa zlyhat len tak :)...rodicia su aj dnes v praci a sestra je u otca v praci brigaduje...cize som tu sama a inokedy by som zostala na nete ale teraz idem upratovat trocha...je nieco po deviatej tak aspon taku hodinu a pol to tu idem dat do poriadku aby si mama uz viac nemusela zvysovat krvny tlak ked pride z prace...

radana

Mexica,to je dobre,ze si si dala taketo ciele.Niektori maju tendenciu radsej sa utiekat k opacnemu-jednoduchsiemu rieseniu,ale naozaj sa mi paci,ze si si stanovila ciele,ktore sice nebude lahke hned a naraz splnit,ale je pekne,ze si si stanovila napr.viac sa ucit do skoly,pomahat viacej mamine....Drzim ti palce.