Anketa pre zeny beruce HAK

Kikuš

1.Lindynett30-brala som ju skoro rok
2.pribrala som minimálne 8-10kil
3.nie nemám taký pocit
4.
5.nie stále som len priberala.. musela som si kúpit nové gate o čislo a neskôr aj o 2čísla

sydney

1. pol roka som brala Jeanine,potom som mala pol roka pauzu koli vaznejsim problemom (nie z antikoncepcie) a teraz znova druhym mesiacom
2. doktor mi ju hlavne predpisal na neprijemne mensturacne bolesti,nepravidelnost,navyse kli liekom,ktore beriem,nesmiem otehotniet,aj preto,inac mam z nej peknu plet,vobec nemam mensturacne bolesti,zvacsene prsia
3.ano,o cele cislo (v priebehu toho pol roka)
4.neviem,ja som to zistila tak ku koncu toho polroka,ze tie podprsenky su mi nejake male
5.ano,inu som ani predtym nebrala

lilinka0000

viem ze to tu nepatri, ale baby preco beriete HAK z ktorej vam je zle resp. mate vedlajsie ucinky??? akonahle mi nejaka nesadla tak som bola hned u gynekologa, nech mi da inu...

vyskusala som nejake tablety(len mesiac-bolo mi zle), uz neviem ake lebo uz roky pozivam evru naplaste mala som aj nuvarig ci ako sa vola ten kruzok-tiez blbost-vysadeny po mesiaci...

pri evre nemam vedlajsie ucinky , prve 2 dni sa mi akurat tocila hlava aj po prvykrat aj ked som vysadila a opatovne zacala brat.. ale nic hrozne..

prsia minimalne cislo viac mam, mozno aj dve..., uz neviem posudit....

asi tolko

Karina

1) Minerva

2) bolesti hlavy, podbruska; unava, slabost; opakujuce sa mykozy, kvasinky; casto sa opakujuce afty; zadrziavanie vody v tele - pocit "opuchnutosti"

3) nezvacsili, rovnako som ani nepribrala na hmotnosti

4) -

5)nesadla, zacinala som s Chloe (vysadena po mesiaci a nahradena Minervou)

bara_m

1,YADINE - asi 5-6 rokov

2,zo zaciatku len pokles chuti na sex, kvasinky, naladovodst pred cyklom, po 4 rokoch zacali brutalne migreny pri menzese aj 7 dni v kuse spojene s vracanim - ziadne tabletky na migreny nezaberaju, ani od neurologa

3,asi trochu

4,narastli par mesiacov po nasadeni Yadine

5,zo zaciatku mi sedela, teraz som prvy mesiac na odporucanie neurologa kvoli migrenam vysadila, uvidime vysledky

LilaAbner

1./ Lindynette 20
2./ "trochu" som pribrala. predtym som bola stihla, ba az chuda,a teraz mam celkom slusny zadok a sunku na bruchu (a nie z jedenia). a dalším nežiaducim prvkom je zmensena chut na sex.
3./ trosku
4./ v priebehu tých prvých mesiacov uzívania
5./ ano

moob

1) momentalne Qlaira
2) akne
3) vobec
4) --
5) nie,toto je moja druha HAK,prva bola Minerva,musela som ju vysadit pre migreny,bolesti prsnikov,medzimenstruavne krvacanie,problemy s tlakom..jedine pozitivum bolo ze mi zmizlo akne..