Tetánia a tabletky Timonil 300 retard

RNG

Timonil (carbamazepin) tiez znamy ako Tegretol a ine, je protizachvatova epilepticka nebezpecna droga.
Pouziva sa aj pri inych nervovych problemoch. Je to kategoria "nebezpecny oblbovak" v mojom slovniku. Mozno som priprisny v kritike, ale posudte sami:
www.rxlist.com
Neurotetania, je tiez tetania, vyplyvajuca s porusenia vodivosti nervov(elektrolyty: kationy=mineralove nedostatky alebo aniony, nedostatok CO2 v krvi=hyperventilacna tetania.)

veronika

avoj.. aj mne diagnostikovali neurotetaniu.. asi je to skor taka viac psychicka tetania.. xiii.. ako ta hyperventilacna ci jaka... mne konkretne sa toci hlava a trpnu nohy.. pol roka si inak citim pravu stranu.. al to neviem co je zac.. ja berem nejake antidepresiva uz asi tyden ale ze by zaberali to neviem povedat.. a este nejake epilepticke kvapky so sedativnym ucinkom.. a somozrejme magnezium... co su tie tvoje tabletky nemam sajnu??antidepresiva,epileptika,piracetamum.. bo aj to som pocula ze predpisuju na tetaniu.. sa pouziva pri vela chorobach.. bere to aj moj satrký aj ja... sranda...

miksi

Ahoj silvias.Aj mne zistili neurotetaniu,a prejavuje sa u kazdeho inac.Mne sa stale tocilo v hlave,bola som hrozne unavena,sem tam mi strpli ruky a nohy,casto sa mi tazko dycha a busi mi srdce ako dive.beriem magne b6,ale timonil 300 retard nepoznam.ako sa to prejavije tebe?