Bolest rebier po chripke - moze byt?

Príspevok v téme: Bolest rebier po chripke - moze byt?
rebierko

Ahojte

naozaj sa mi nechce ist znova doktorovi, jednak neemam kedy (no naozaj :)) a jednak som tam bola za tychto par mseiacov tolko, ze si zacinam pripadat ako hypochonder. Preto mi moji mili prosim poradte, alebo mi vysvetlite, preco ma boli lava strana brucha- je to bolest ako keby na rebrach. Mala som takmer 2 tyzdne dozadu chripku, teraz mam uz "iba" kasel a uz asi 4 dni ma to tam boli. Najma ked zakaslem, alebo ked sa privelmi smejem. Boli ma to aj na dotyk. ked troska na tu stranu pritlacim. Ale ci su to naozaj rebra co ma boli, netusim..Len dufam, ze to same prejde.:) Mate mi niekto nieco k tomu povedat prosiiiim? dakujem pekne

tragedy

no neviem ti pomoct velmi:(
ja ked som bola chora a stale som kaslala tak som mala z toho na bruchu a rebrach svalovku, tak vtedy ma bolelo...proste oslabeny organizmus + ked som kaslala, tak som stale vlastne napinala brucho...kedze som kaslala asi tyzden, po troch dnoch som mala na bruchu slusnu svalovku a bolel ma kazdy dotyk pohyb a zakaslanie:D neviem ci je to tvoj pripad no, ak ta to velmi boli tak naozaj radsej lekar... ....