s nastupom jari mi vypadava viac vlasov

Príspevok v téme: s nastupom jari mi vypadava viac vlasov
siss

Ahojte , mam 15 rokov a teraz s nastupom jari som zacala kusok viac plznut, vypadavaju mi vlasy, neviem ci len ja tymto prave prechadzam neviem ci to je z puberty alebo tymto obdobim , nastupom jari a tak ale iba som sa chcela opytat ci vy sa teraz len tak nahodou "nepreperujete " :D kedze je ta jar , dakujem za vsetky vase odpovede
pekny den :-)

[zruseny12]

beriem dolnky,uz pomaly dva roky kazdy den...a obsahuju vsetko,zelezo vapnik zinok...ale to su len obdobia...tak tomu nechapem...

[zruseny12]

ja som pocula,ze aj kapustove listy su dobre,alebo niekde citala...ale vyskusane to nemam,ale tiez mam obdobie,kedy mi velmi vypaduju vlasy,potom nic a zasa...tomu nechapem...

siss

Beb : dakujem pekne urcite to vyskusam , kupila som si zinok , zihlavovu vodicku pouzivam , dneska vyskusam zabal so zltkom , keby ze nevidim vysledok urcite vyskusam :P

Len prekvapilo ma to ze tak nahle , aky je na to dovod ze teraz tak viac vypadavaju , dufam ze to nie je nic vazne len sezonou :D

beb

Ahoj, ja každému odporúčam na vypadávanie vlasov cibuľový zábal. Nie. nie je to fór.Mne to veľmipomáha. Tiež som mala v jari takýto problém.Treba nastrúhať 1-2 cibule a tú šťavu, prípadne i kúsky si naniesť na pokožku hlavy. Potom si na to daj mikroténové vrecúško a šatku. Nechaj pôsobiť asi 25 minút a potom umy vlasy. Ak vypadávanie neprestane, po týždni to zopakuj. Cibuľa obsahuje veľa zinku, tak preto to asi zaberá.Prajem veľa úspechov, určite to skús. Bea.

gater

Ked pride buduca jar bezte do lesa ,najdite brezu este ked nema zelenu korunu...staci zarezat a tu vodicku vtriet tam odkial vlasky padaju... Alebo si ju kupit v obchode. :) S pozdravom j

mirka 23

Veľmi dobrý je zábal na vlasy Hena. Je to bylinka, určite ste o nej počuli, používa sa aj ako dočasné tetovanie. Ale toto je na vlasy. Majú ju v DM drogérie, stojí okolo 100sk. Vyživuje vlasy, sú potom pevné, nelámu sa, nerobia sa lupiny a nevypadávajú vlasy. Ale nemôže sa to dávať na farbené vlasy. Ale je to super.