Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

znamienko? sosovicka? neviem, ale strasne to SVRBIIIIIII.!!!

Príspevok v téme: znamienko? sosovicka? neviem, ale strasne to SVRBIIIIIII.!!!
envy1234

ahojte, viete mi niekto, prosim, poradit? uz vyse tyzdna ma strasne , ale neskutocne velmi svrbi v dekolte nieco ako vznikajuce znamienko. povodne som si myslela, ze to mam len alergiu na jarne slnko ako kazdy rok, ale to miesto ma svrbi uz tyzden- je trochu opuchnute a scervenane asi vo velkosti 1cm a okolo ma take akoby hnede bodky- akoby drobucke chrasticky. snazim sa to neskrabat, natieram to kremom, oplachujem studenou vodou, ale asi sa zblaznim... neviem, ci s tym mam ist koznej, teraz kvoli skole ani nestiham, okrem toho som u koznej nebola asi styri roky a najnovsie mi zrusili poistovnu. mam pockat, ci sa to nezlepsi? nie je na to nejaka mast, nieco, co by aspon to svrbenie zmiernilo???

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.