Vlasy - ako urychlit rast

ayurveda

na ozdravenie,proti rednutiu,rozdvojovaniu
atd.mam vlasove tonikum zo sri lanky.Taktiež zamedzuje tvorbe lupin,regeneruje suche vlasy a podporuje ich rast.Ak mate zaujem
ayurveda.sk zavinac gmail.com

pantalaimon

tak to som ešte nepočula, že by pomáhala aj henna... pokiaľ viem, tak sa nesmie používať na farebné vlasy

NicoleUK

Ahojte,keď chcete zdravšie,krajšie a rýchlejšie rastúce vlasy ,začnite používať hennu..pokial si farbiť vlasy nechcete,je aj nefarebnná henna..používam hennu viac ako pol rok..a som veľmi spokojná..vlasy mám zdravšie a aj dlhšie..čím dlhšie hennu použivate,tým bude mať väčšie účinky..takisto vám po čase vlasy aj zhustnú :)

simka111

Ma niekto skusenosti s tim aby kava urychlovala rast vlasov??????
A je pravda ze ak si nou oplachnem vlasy budu mat peknu farbu???? diky :D

blond1

výborným prírodným stimulátorom rastu vlasov je sladký mandľový olej. Vo forme teplých olejových zábalov na suché alebo mierne navlhčené vlasy. Stačí raz za týždeň a vlasom to výrazne prospeje. Výrazne sa mi zlepšila kvalita vlasov - mám ich lesklé,pružné, končeky sa mi nelámu a aj rýchlejšie podrástli :-).

Aliz

ahojte, aj ja som mala problemy s mojimi vlasmi, bola som ostrihana nakratko (ja krava) a od momentu ze ma zbavili mojich vlaskov, som tuzila mat znovu dlhe vlasy...ja som pouzivala vitaminy Swanson- Komplex pre vlasy, nechty a pokozku. Su uzasne, vlasky narastli a ako vedlajsi ucinok sa mi vzcistila aj pokozka a posilnili nechty :) Stoji okolo 7-8eur, nasla som v Delibo webshope. Dufam ze som pomohla :)