Neviem sa spravit ani ked si to robim sama...ci?-sex

Príspevok v téme: Neviem sa spravit ani ked si to robim sama...ci?-sex
jujuj

Tak zacnem....proste xalan ma nevie spravit,,,tak som sa skusala sama, lebo sama viem co ma najviac zvrusuje atd. Mno skusila som sprchu, najprv som citila dobre vzrusenie,,klitoris sa mi poriadne zvacsil a o xvilu prislo neco uzasne,,jujuj...taky pocit ze ako keby mi isiel prasknut klitoris,,,mno take riadne bitie..ale kedze by to bol orgazmus tak by mal pretrvavat aj kebyze odsuniem sprchu na bok,,,mno a ked som ju odsunula tak nic...len ked liala na klitoris...mno a kedze hovorite ze to urcite budem vediet ci to je orgazmus,,,tak vam poviem ze ja vobec neviem...mno a potom som cela pokracovat dalej,,,ale klitoris bol taky scitliveny ze som nemohla pokracovat,,pri dotyku sa mi roztriasli nohy,,a nevem ci to je spravne...a prestne to iste aj ked som sa robila rukou a tak...poradte plosim,,,co je to so mnou?? je to normal ci?

mobilicka

to bizmutka: vy sa spolu nerozprávate...? veď komunikácia je veľmi dôležitá... ja sa spravím niekoľko krát počas milovania, ale keď sa milujeme tesne pred menštruáciou, tak nie a nie sa spraviť. Prvý krát bol priateľ z toho smutný, lebo bol zvyknutý na množstvo orgazmov, ktoré aj on cítil a zrazu nič.... tak som mu vysvetlila, že jednoducho to je cyklom a po menštruácii to zas bude ok... teraz už je v pohode a vždy aspoň jeden orgazmus sa na záver podarí (pred tou menštruáciou) Čiže najdôležitejšia je KOMUNIKÁCIA... a nie niečo predstierať, lebo klamať sa stále nedá

bizmutka

no ja to často predstieram co je asi dost ubohe, ale nechcem o mojho chalana prist, lebo ho milujem a on by proste nepochopil ze sa nedokazem spravit, on je strasne stastny ked sa akoze spravim, som do neho blazon a chcem mu dat vsetko, co sa snazim ako sa snazim tak to proste nejde, mozno som chora ze to takto robim a viem ze to urcite robit vecne nechcem, ale ked odrazu prestanem bude si mysliet ze nam to prestalo klapat alebo nieco ine, ako by si to isto myslel na zaciatku... je to zlozite a neviem z toho vykluckovat.. jedno je hlavne ze chcem aby ol stastny... co mam urobit, nikdy mu urcite nepoviem ze predstieram..proste to prestanem odrazu mat a co si on pomysli... boze bude sa snazit ma spravit ale ked mne uz obcas je TO DLHO, on fakt dlho vydrzi.. co robit? ked poviem ze dalej nechcem ta sa nebodaj este uraziiii..

radec

ahojte,prstoval som priatelku,ked prisla domov,zistila,ze ma v nohavickach trosku krvi a asi 4dni ma bolesti,uz je jej lepsie,ale neprestava to.Mysleli sme,ze je to blana,lebo je este panna ale preco ju to stale boli???

hereckatiezsom

aj ja to len bohuzial hrajem..teda som to posledne dva razy zahrali,kedze bol priatel z toho nestastny..a to uz rok zijeme sexualnym zivotom :( a nemame 15rokov