ako mam schudnut? pls nikajo sa to nehybe

Príspevok v téme: ako mam schudnut? pls nikajo sa to nehybe
ggggg

prosim vas potrebujem schdnut do mesiaca min 5kg... aj viac,ale ako? drzim 13dnovku,tri dni mi vaha nesla vobec dole,dnessomsa prejedla zo zufalstva.. mne je jedno ja aj jest nebudem len nech schudnem.... schudnem aj ked budem napr jest len 3bit nic ine? ci ako to mam dat co najrychlejsie dole? kazdy den aj cvicim na steperry min 20 min a jedine co tak mi narastli stehna.. pomoc :(

Martin_242

tinka228: Senna sa používa proti zápche a Ty píšeš, že si už dva dni nebola na záchode :)
Takže ju už asi nemusíš používať.

tinka228

pre Martina: konkrétne mám na mysli sennu. Zvyknem ju piť raz týždenne. Lenže už som mala od viacerých výrobcov a jeden uvádza, že je to droga a nesmie sa užívať dlhodobo a iný zasa uvádza, že nie je návyková a môže sa užívať dlhodobo. Čo myslíš, keď to pijem raz do týždňa je to často? A je to dlhodobo?
pre Tamarku: no mne sa darí teraz už veľmi pomaly, dnes ráno som mala dokonca o 300 g viac ako včera ráno, ale to bude asi tým, že už dva dni som nebola wecku, takže si idem navariť sennu

tamarka

to, ze mam stastie, pretoze som tretiacka som myslela tak, ze su matury a tretiaci maju cely tyzden volno a jeden den sluzby... :)

tamarka

tinka
idem skusit tvoju dietu, akurat, ze som si ju troska pozmenila a zaradila som aj desiatu(biely jogurt-activia) a olovrant(zelenina/ovocie)...a vlastne to pre mna nie je dieta, ale nieco ako zaciatok zdraveho a pravidelneho stravovania.. takze som si to rozpisala na papier.. mam casovy rozvrh, podla ktoreho sa budem riadit.. mam stastie, ze som tretiacka a tento tyzden mam volno juchuchuu takze idem makat na sebe a na svojom vyzore...zohnala som si aj mensiu brigadku takze budem makat aj tam :D no super...hned mam akusi lepsiu naladu =) tebe sa ako dari? sice ty asi vela casu nemas pri syncekovi...poznam to, pretoze pred dvoma rokmi som prezivala nieco podobne, akurat ako sestra, nie matka :) tiez chlapec a teraz ma takmer 3roky.. drzim ti palce :)

Martin_242

To záleží od rýchlosti metabolizmu a pohybových aktivít, ako aj od zloženia jednotlivých živín a denných dávok.
Takže to sa nedá povedať ani len približne.

Martin_242

Ahoj Tinka, raňajky mali 1800 kJ, z toho 30g bielkoviny, 63g sacharidov a 7g tukov :)
Ktoré presne bylinky máš na mysli?

Martin_242

tinka228: Ty práveže podľa mňa moc radiť nepotrebuješ, máš na túto tématiku absolútne otvorený a zdravý pohľad, skôr by si mala radiť ostatným.

Okno som zavrel, bocian volal, že nepriletí...

Okrem toho žuvanie Orbit bez cukru doporučuje 9 z 10 zubných lekárov :)
Ja chodím k tomu desiatemu a ten mi doporučuje pravidelné čistenie a prehliadky, žuvačky nežužlem a mám zdravé zuby.

Zajtra si dám na raňajky 8 vyprážaných rezňov, zapijem to dvoma litrami kofoly, krémový zákusok, kávu so šľahačkou a po obede 10 pív.

Všetko vyrieši žuvačka a môj o 20% zrýchlený metabolizmus.
Bez obáv a s klinicky overenou účinnosťou, testovanou na keramických bodkovaných šálkach na čaj.

tinka228

Martin 242 len sa neopováž opustiť túto tému. A kto mi bude radiť?
Že by som si aj dala na noc žuvačku? Ráno napíšem koľkom som schudla. A okno na noc radšej zavri, ešte nie je tak teplo a mohol by si prechladnúť. Bocian aj tak nepriletí :-))))