Dlhodobo zvysena teplota

Príspevok v téme: Dlhodobo zvysena teplota
ico

Ahojte, posledne 3 mesiace mam stabilne zvysenu teplotu 37,2-37,7 stale sa citim otupeny a citim slabsie palenie oci, stale mam s tym aj odkaslavanie a slabu nadchu, kasel nemam ziadny, pred cca 7mes som mal zapal hrdla a moc som sa tomu nevenoval, potom sa to dalo do poriadku a o mesiac sa to zacalo striedat s tymto a bolestou hlavy, doktorka si mysli , ze som uz simulant, krv. obraz v normale, moc tiez, vyter z hrdla aj ked to bolo skor len z jazyka tiez,(vsetko bolo opakovane min 2x) spolu s tym mam aj cudne pukanie v uchu, hlavne v lavom, tiez je v poriadku , aspon co hovori orl, ale chodim aj prefukovanie, zaroven mam alergiu na roztoce a slabu na pel, ked si posledny cas chcem preplachnut nos slanou vodou nemozem sa potom vysmrkat, sa mi akoby voda dostala do usi a ked smrknem silnejsie, akoby mi to usi slo roztrhat(predtym s tymto ziadne problemi, (cez leto pri plavani potapani etc...). Som z toho cely zniceny posledny cas, predtym som sportoval a snazil sa zit zdravsie, teraz provblem v skole vydrzat ... Kto ma niake rady alebo odporucania, sem s nimi, skusim hocico. Sam som rozmyslal aj nad stresom ale je to vsetko take ako bolo predtym, ziadny rozdiel som nerobil a stresovat sa moc nestresujem...
Dakujem dopredu za kazdu radu ;-)

ico

Zas po dlhom case napisem, dnes zas krv obraz bol a zas vsetko OK, zas som podla nej zdravy ako rybka, doktorka si mysli, ze vsetko je uz zo stresu, alebo nevie, v podstate mi dala len cosi na imunitu, k imunologicke idem az 13.6., vzdy ked som dlhsie vonku, alebo staci aby som zmokol, na druhy den mam vyssiu teplotu o cca 0.5°C, co normal mam stale cez 37.2, vzdy to potom vyskoci na 37.6-37.8. Neviem ci to je suvis s tym, ale ma boli aj dost cca, 5-6cm vyssie nad prsom, na oboch stranach aj ked to je hlavne na lavej strane... Navrhla aj do nemocnice na tyzdnove kompletne vysetrenie, len to zatial davam ako poslednu moznost :)

RNG

je zopar doplnkov, ktore maju velmi siroke spektrum posobenia, takze ked ti lekari nenajdu pricinu, odporucil by som ti zobrat nejaku kombinaciu, co by pravdepodobne zasiakla velku vacsinu moznych pricin(GSE, oreganovy olej, chaparal, beta glukany, collostrum...)
..........
Pre istotu ber aspon selen, zinok a probiotika, to aj tak potrebuje vlastne kazdy z nas.

ico

Sedimentacia bola v normale, zajtra idemm este k inej ORL, zapal stredneho ucha, hmmm, podla doktorky mam ucho v poriadku, ale idem aj tak k inej, ak to nebude v tom, tak pojdem k tej imunologicke, ale predtym som nikdy nemal problem s imunitou ...