Sedim tu a rozmyslam ci to zatiahnut...

mademoiselle

baby nehadajte sa. Pravdu mate obe, NA jednej strane si viem predstavit, ze rodicia mylsia do budcnosti a chcu,aby mala zdravy a pekny chrup. AL ena druhej strane je dost stara na to, bay sa vedela sama rozhodnt. TAkze z casti mate pravdu obe. Ale je to len konkretne na nej a na jej rodicoch. Aj ked ja keby strojcek nechcem, tak by ma moji nenutili,ale urcite by sli na mna takticky. Tweety uvidi vysledok az po 2 rokoch,ale urcite to bude stat za to, a ona ma aj ine problemy, nie len strojcek, tak s atu neurazajte. KAzdy ma iny nazor.

zaneta 5

rikita je mi Ta velmi luto nemam sa s takou obmedzenou hlupanou o com bavit.Takze sa maj.Nech sa Ti s Tvojim "ROZUMOM" dari.Pa

plata

zaneta ked si myslis ze je v pohode a normalne pchat 15 rocnemu decku proti jeho voly zelezo do huby tak sa mylis! Potom to dopadne asi ako u tweety. Zuby sa daju korigovat aj v neskorsom veku.

madmeoiselle

tweety, prosim ta, zobud si. SI mlada bab, ja viem, ze teraz ti tvoje problemy pripadaju obrovitanske a, ze nikto nema väcsie problemy. Prosim ta, kolko ludi si tymto prejde a myslis, ze za to spachaju smaovrazdu? JA uz len z toho ako tu pisesnsom nabudena. Na tvojom mieste by som ihned prestala takto pisat, to by bol uplne prvy krok. JA som sice strojcek nikdy nemala, ale ver, ze za mojich cias bol normalne aj hitom, boli tam vselijake farebne drotiky a bolo to "in". Za to sa svet nezruti, kolko ludi beha so strojcekom. Co s atyka tych vztahov v skole. JA som nebola nikdy oblubena, lebo som sa dobre ucila a kazdy ma volal bifloska, navyse som bola macko, tak k tomu bomba a podobne. A doliezli vsteci za mnou ked potrebovali do skoly nieco. A vies co ti poviem? Zo zaciatku som mala hlavu v smutku, ale potom som si uvdomila, ze preco nechat dupat sebe po hlave. Ked mali nejake narazky, necusala som ticho, pekne som im z ostra povedala, co si o nich myslim a proste vykricala som im celu zlost. Ostala som sebavedomejsia. A co? Ved co oni su? Obycajne nuly, ktore si vedia len srandu robit, to su ludia? Nie to su ubohi pubertiaci, ktori ti nesiahaju ani po päty. Ked si nechas od nich robit zle a podobne, bude to len horsie, nedaj sa, ved nebud hlupa, postav sa im. MAj svoj nazor a otvor si aj ty usta. Uvidis, ze casoms a to zlepsi. U mna uz hned zacali vraviet, ako som sa zmenila, ze som horsia a podobne- ale to uz s aim nepacilo, ze si viem otvorit usta a nie som ticho. A poviem ti, aj ked teraz nie som najkrajsie stvorenie pod slnkom. ZA posledne 2 roky som pribrala 15 kil, som macata,ale vzdy si aspon poviem, ze ked nic ine, aspon mi narastli prsia, alebo mam peknu tvar. To su len priklady. JA tiez nie som so sebou spokojna, to nie je nikto, ale ved za to sa hned nepojdem predavkovat liekmi. A v 17 este nebudes dospela ani z daleka, tomu ver, vtedy len zacne zivot a myslim, ze disko pre take mlade baby ani nie je. JA som mohla na disko az od 18tich a poviem ti, nic som nezmeskala. Aj tak uz v 20ke ma disko uplne prestali bavit. Hlavne musis s avyrovnat sama so sebou. Vies co je tvoj problem? Uverila si tym ludom, ze nie si dost dobra a podobne somariny. Vzchop sa a ukaz kazdemu, ze si lepsia ako si myslia, ze ti nesiahaju ani po päty. dievca, budicek, si mlada, cels zivot mas pred sebou, v zivote budes riesit ovela zlozitejsie problemy. Je to tazke,ale je to len na tebe, ze z akeho konca to chytis a zacnes riesit. Utek je len pre slabochov a ty nie si slaboch. Uvidis, ked to dokazes vsetko, ze budes na seba hrda´. Neutekaj od problemov, si mlada, pekna, inteligentna. Vyuzi to. Neblazni s takymi vecami. Sme tu vsetci pre teba,ale v prvom rade ty musis chciet nieco s tym urobit.

zaneta 5

rikita,prosim Ta netrep hluposti.Asi o tom hovno vies.Moze sa rodicom len podakovat,ze im zalezi na jej chrupe.Aj ja som ho mala proti mojej voli a ani si nevies predstavit aka som im teraz zato vdacna.Ked nemas napisat nieco mudre,tak sa radsej neunuvaj a nerob jej este vacsie depky ty tela.Kolko mas rokov?Urcite malo,ked takto rozmyslas.Ani sa nehnevaj.