Bolesť chrbtice a pocit na zvracanie

Príspevok v téme: Bolesť chrbtice a pocit na zvracanie
maja80

V poslednej dobe mam stale tlak na chrbtici od lopatiek smerom k hlave. A od rana az do vecera mam pocit na zvracanie. Vracat nezvraciam. Uz som z toho na nervy. Bola som aj u lekara, dal mi torecan-cipky, degan a almiral v injekciach. Bola som strasne vynervovana a cela som sa triasla tak mi dal neurol. Mam maminu po uraze...ma zlomenu nohu v krcku a tak som sa musela o nu starat. neviem ci to vsetko so sebou suvisi, ale stracam aj chut nieco robit...zacinam sa opustat...pomoc

inka

majka neviem od kial si ale u nas som išla bez odporučania,dokonca bez karty a nebol tam žiadny problem.ved sa tamzastav alebo si len zavolaj a opytaj sa.a čo pomaha?ja chodim dlhšie na rehabilitaciu,cvičim,chodim vela von,a z mineralov treba doplniť magnezium a b6.vynikajuce su masaže ak maš možnosť,ja chodim na tenzne,to su take na sucho,tlakove masaže.neviem kolko maš rokov,ale možno aj gynekologicke vyšetrenie na hormony by neboli od veci.aj hormony vedia narobiť galibu.treba sa začať trošku viac o to starať,čo mne trvalo dlhšie aby som to pochopila,škoda že som to neurobila skor.

maja80

Sorry Inka,....tuto stranku som nasla len prednedavnom tak som myslela, ze mam odpovedat priamo tebe, preto som napisala tvoje meno...
Isla si psychologicke bez odporucania lekara? ....ten moj ma neposle, tak by som si asi skusila nejaku pohladat v PN....aj ti to pomaha? ako dlho sa ta to drzi?

silvias

Podľa mńa čo tu píšeš MAJKA 80 to môže byť neuro-tetánia!Aj ja ju mám ale mám trochu iné stavy ako ty!!Neuro-tetánia sa dá liečiť ale najskôr musíš ísť na to vyšetrienie na Neurológiu a potom uvidíš!!!!!

silvias

Maja 80 tak potom bud si zmeníš lekára alebo vieš to treba hned riešiť a nie čakať čo ti poviem on.Ty sama musíš to riešiť!!!!!!

inka

asi si sa pomylila majka s menom,nonevadi.ja viem velmidobre že sa to neda samej odreagovať,to som si myslela aj ja že to zvladnem sama a potom som azbludila na tuto stranku na uzkosť a zistila som že nie som sama s takymi problemami a že to asi fakt treba psychologa alebo psychiatra.nakoniec som ju navštivila lebo moje bolesti z chrbta postupovali na hrudnik a užsom sa bala že je to infarkt.navštivila som internistu,neurologa,ortopeda ale všetko bolo negativne a potom som bola asi 2 krat na pohotovosti, čo mi bolo tak zle a ked aj tam mi povedali že to je stres išla som kamoške,ktora taketo niečo zažila rok predo mnou a ta mi poradila aby som nečakala a išla k tej psycho.stale som si hovorila že ja som neni na nervy až som z toho skoro o nervy prišla,v noci som nespavala,ked ma začalo na chrbte paliť a bolieť,tak som sa roztriasla a už to bolo len horšie.nakoniec midiagnostikovali panicku poruchu a uzkosť spojenu s neurotetaniou.takto som sa ja dopracovalaavšetko len z toho že som sa bala o mamu,o deti a stres robi neuveritelne veci.tak pouvažuj .

maja80

obvodak ma praveze nikam nechce poslat....on najskor lieci sam....lenze clovek u neho zabije cely den a nakoniec mi da degan a povie, ze sa nemam opustat...zmenit ho nemozem,...je to mamin znamy.....

silvias

Vieš u nás v Košiciach musíš mať výmenný list od obvodného doktora.Pokiaľ si už bola na neurologii aj predtým netreba ti už nič.Alebo keby si mala neaké známosti tak by si tam mohla ísť a nečakať na obvodného doktora či ťa pošle alebo nie........

maja80

ja sa snazim brzdit....radsej som v praci a venujem sa jej, inak by som sa uz asi zblaznila....doma sa to nedalo zvladat...lenze ked ma cely den napina, tak mi to na psychike velmi neprida...lekar ma nechce nikam poslat...da sa ist neurologovi alebo psychogicke aj bez odporucania obvodaka?

silvias

Podľa mňa by pomohla rehabilitácia a aj masáže chrbice+natieranie chrbtice
účinnými gelami:Artrosto,Flector,Diclobene,Fastumgel....... +zájsť na neurológiu a ortopediu........

inka

kazdy mi hovori, ze sa nemam opustat...ja sa snazim, ale ked mi je cely den na zvracanie, tak to ide len velmi tazko....v noci velmi zle spavam....ani teraz som celu noc nespala...rusi ma ten tlak na chrbte....snazim sa relaxovat, ale neviem ako...co si mam najst aby som sa odreagovala...