tyka sa to vsetkych žien

malariťka

andula.môžu si ho dať ženy od 16-26 rokov,po 26 už nie,mala by byť proti nejakým papilomvyrusom,a proti rakovine krčka maternice,lekár povedal že bradavice po väčšine žena má od chlapa.ja som si to tak isti natierala a nemyzlo to,boli také biele a tvrdé,mala som väčšie aj menšie.

lienočkabenoška

ak je výtok biely a hustý, riedky, priesvitný to je jedno.ak nič nestípe, nepáli a nesvrbí -a ani nezapácha je to ok.niektoré ženy maju viac hlienu.je to v poriadku.no a ten biely tvarohovitý výtok-to je mykoza teda kvasinky, môže to byť užívaním antibiotík, hak, stravou-vela sladkostí, narušenie horm., tesné oblečenie-tangá nohavičky, kúpanie v plavárni.ako hovorí andula je veľa dôvodov ale lekár vam pričinu nepovie. Kvasinky chytia aj baby, čo sa perfektne starajú o hygienu.-mam s stym skusenosti ked som začala brat Hak., najlepsie je tomu predchadzat.na intim.hygienu SAforelle-odporučil mi to môj gynekolog, a tiez probiotiká..jogurty s kultúrami, ale i v lekárni tabletky--Lactocand, Probiofix-po preliečení toto nasadiť a kvasinky sa neukazu..klop, klop, klop

andula.c46

malariťka,daj si vyšetriť moč a krv,pozor na prechladnutie,čisti obličky častým pitím tekutín,urolog.čaj.Všetko je dole porepájané,ani nevieš ako.Močový mechúr,obličky,a iné. Zanedbáš jedno,prejaví sa ti to na inom orgáne a je problém. Ja som mala v 22 tiež bradavice,ale nedala som si ich vypaľovať,ak myslíš také biele bobuľky. Natierala som si ich Fungicidinom poctivo, niekoľkokrát za deň.Zmizli ako nič,a to som ich mala aj vo vnútri. Držím ti palce,tie injekcie sú sakra drahé. Vieš o nich niečo viac? Čo nežiadúce účinky?

malariťka

Ahojte,mám aj ja taký istý problém,páli to strašne,aj ked idem na malú potrebu,pred nedávnom som mala bradavice,gynekológ mi to vypálil,potom sa mi to zase objavilo,tak mi to zase vypálil,odporučil mi Silgard injekcie,sú to tri injekcie stoja okolo 15000,dve uz mam a teraz čakám na tretiu,odkedy mi pichol prvú,tak som už problémi s bradavicami nemala,ale výtoky a pálenie štípanie mám často,nie stále,ale tak raz dvakrát za pol roka sa to prejaví,už som úplne nešťastná!

usiko

JASNE.....HLAVNE POCAS OVULACIE JE HLIEN TAKY TEKUTY....PO OVULACII ZASE TAKY AKO ZELE.....AK NEMATE INE TAZKOSTI, TAK JE TO OKI....

andula.c46

Každý organizmus je na niečo chúlostivý.Časté prechladnutia, angíny,pôsobenie antibiotík na ženské orgány - tie najviac spôsobujú plesňové ochorenia a výtoky,štípanie a pálenie. U mňa bol na chybe aj partner, ktorý čo sa časom prevalilo mal styky aj s inými ženami.Keď som mávala výtok,bol zapáchajúci,tvarohový. Hnus. Teraz mám pokoj,neberiem žiadne lieky,ani antibiotiká,občas od bolesti hlavy. Ak náhodou cítim problém s pálením,tak mi pomôže krém Canesten. Ale to len povrchovo,jedorázovo. Treba zredukovať stravu,nejesť pikantné jedlá,veľa piť. Onoho času tých kultivácií som si užila. Lekár ti nikdy presne nepovie,z čoho to je. Hygiena,strava,nehazardovať s prechladnutím. Mať normálnu floru pošvy je iné,ako mať tvar.výtok. Problém ide z vnútra a má veľa dôvodov.

tralala

no dobre, ale ten výtok ktorý si mávala nejako zapáchal alebo robili ti kultiváciu? lebo ten výtok je úplne prirodzený. na stránke liga pár páru, je to hliene z krčka maternice popísané+názorné ukážky.hlien je problem len ked zapácha, mení konzistenciu, štípe, páli alebo svrbí.ak si mala niektorý príznak, tak si to mala patogenické. A kedze od utleho veku, tak chronické

andula.c46

ahojte dievčatá.Na ten prekliaty výtok si dávajte bacha, nie je to len taká obyčajná záležitosť,ako to aj mne vraveli lekári.Mala som to od malička,vždy sa našiel nejaký argument,vraj skoro dospievam,pozdejšie zas že som v puberte,potom že som začala pohlavne žiť,potom že som tehotná,až pri pôrode som mala také problémy,že sa začali o tom baviť a chytali sa za hlavu,ako som bola liečená. Po pôrode som sa nehojila,stále mi mokvali rany,no hrôza. Vzala som to do vlastných rúk a začala som sa liečiť sama. Používala som a stále užívam prírodu,t.j pijem bilinné čaje na ženské orgány,ako napr.prasličku,medovku,hluchavku a iné.Neumývam sa sprch.aromatickými gelmi,ale len čistou vodou,resp.intimným gelom pre ženy. Dávajte si pozor hlavne na prechladnutie,aj krátkodobé sedenie na zemi,alebo studenšej stoličke.Chráňte si driek pred chladom,vedela by som o tom viac. Ja sa bez slipovej vložky ani nehnem,nevystavujem svoje int.miesto dotyku s nohavičkami,lebo aj to spôsobuje problémy.Ešte že sú aj tangáčové slipové. Dbajte o seba,lebo všetko zanedbané v mladosti sa vám bude ťažšie liečiť v zrelšom veku.Prajem veľa krásnych bezproblémových dní. Papa

jajka

Gemeria..ved aj mna to desí, ani nevieš ako.len som myslela ze to mam asi len ja.moja mamina, sestra ani kamošky nemaju také problemy a ked tak len slabý výtok pár dni v mesiaci.Ani si nevies predstavit ako som bola z toho shoking!! no stale som ked to tečie..je to humus, ale predavaju kvapky, proti tomuto bielemu vytoku, stoja okol 500sk