Ako schudnut z prs?

patuľa

ahojte...ja mám tiež problém,chcelaby som menšie prsia...nemám ich ani teraz veľké,ale ja by som chcela ešte menšie...neviem prečo...proste sa mi veľke prsia nepáčia...a je mi jedno,či sa páčia chlapom alebo nie...proste by som chcela menšie...cítila by som sa lepšie...tak som sa chcela spýtať,že keď schudnem,či to bude viditelne aj na hrudi..

fenix1

je to genetika,s tym nic neurobis
ak priberies,priberies vsade
casom mozno zistis,ze velkost prs je asi tak podstatna v normalnom vztahu ako farba vlasov

ajko

to su problemy. ja mam 16 a som plocha ako lata. a zacina tym trpiet aj moje sebavedomie aj ked nie velmi. da sa nejako " pribrat" na prsiach??

bazalka

No teda, ja mám skôr opačný problém. Mala som dosť veľké prsia, ale ako som schudla 25 kg, tak kde nič tu nič. Nevravím, že by som chcela mať také ako predtým, ale väčšie by bodli. :)))

mimi898

no ked to tu tak citam, ...ze...80C...su velke mam problem s podprdou...co mam hovorit ja , ked mam 70 F...to je problem:)

ceceja

jaaaj co by som ja dala za taketo problemy....ja mam male prsa a ked schudnem tak to ide hned ako prve z nich dole...:)

olap24515

Prosim vas, mam 18 rokov a trapi ma problem a vas vsetkych! mam prilis velke prsia a chcem sa toho zbavit prirodne (dietou,cvicenim,...)!Prosim poradte mi je som zufaly :(

Martin_242

Dobre, ale ako je možné, že mne sa rovnako páčia ženy s veľkými prsiami, ako aj s malými?
Asi to nebudú len prsia, čo je na ženách zaujímavé...
Bohužiaľ, práve ženy si to často myslia.

joeblack

vikii: sice neviem ake je to nosit velke prsia pred sebou, no mne ako muzovi sa velke prsia neuveritelne pacia a nieje nic krajsie ako ked je zena chuda a ma velke prsia (100 ludi 100 chuti samozrejme)...moja priatelka tiez chudla, schudla najma na prsiach a ja som z toho bol nestastny...