Výrastok (asi cysta) pri zadku

Príspevok v téme: Výrastok (asi cysta) pri zadku
mišo

No pred pár dňami sa mi asi spravila cysta (podobnú vec som našiel na angl. stránke tak myslím že by to malo byť ono) tesne pri ritnom otvore. Nevidím nato ale má to podľa dotyku taký guľovitý tvar. Problém je že keď sedím tak to pomerne dosť bolí a nedá sa to zniesť. K doktorovi sa mi moc nechce ísť, len sa chcem spýtať čo to vlastne je ? alebo ako dlho to tam bude ? poprípade čo sa stým dá robiť díkes

bosorkanametle65

na hemoroidy vonkajsie je dobre medzi polky davat platok slaniny. kdesi som to pred casom vygooglila, moj muz, ktoreho trapia to vyskusal a pochvalil sa, ze pomohlo. predtym uzival aj speci vlhcene obrusky, tie pomohli do casu a dost. slanina a pol roka ma pokoj, uvidmie dalej

vQ59SbT

Aby ste sa tých lekárov všetci nepokakali, keď sa niekto pýta tak nie preto aby sa dočítal 90 odpovedí že má ísť k lekárovi, predpokladám že keď to vie napísať tak vie trafiť k lekárovi. Normálne Vám z tých lekárov jebe, keby si vybrali dovolenku na 2 týždne alebo štrajkovali tak dve tretiny Slovenska vymrie na nádchu, boľavé kríže, angínu a prežratie nejakým jedlom. Zabehnúť si do lekárne po acylpirín, propolis alebo gáfrovú masť by bolo nedostatočné, treba s každou chujovinou otravovať lekára aby vám predpísal antibiotiká na virózu, to je teraz v móde. Také NewAge náboženstvo reklamou vypatlaných gebúľ. Boha ved ja som vlastne mŕtvy, 30 rokov sa liečim sám a antibiotiká som mal raz v živote.

ivantr

To je vonkajši hemoroid, ja som použil fine6 z rakúska dá sa kúpit už ja na slovenskko , pomohol mi takže odporúčam

Vinchenzo

Ja som mal asi 4cm nad otvorom na zadku cystu.Cystis Dermoidalis.Zapalil sa mi s nej chrbat a mal som neskutočne bolesti.Za 5 dvanast som prišiel do nemocnice v Ostrave a rezali mi to.Ranna sa mala hojiť, no nič.Išiel som na dalši zakrok asi po pol roku.Znova mi to vyrezavali, rana sa mala hojit, no nič.Včera boli vianoce a rana sa mi po skoro celom roku od druheho zakroku zacelila a prestala krvacať.Ale ja na zazraky neverim.Kupil som si v obchode L-carnityne na chudnitie tyžden pred vianocami som to začal riadne uživat ako je napisane a cvičit brucho.Potom som sa dozvedel, že L-carnitine obsahuje CLA (kyselina linolová)ktora je dobra na hojenie ran.Ale to nie je všetko ak sa rana zaceli mne osobne sa to vratilo spät a spravila sa hrčka znova.Tak potom už len stači, tri až štyri krat denne natierat bolave miesto Gáfrovou masťou.A malo by to preist.Ale v každom pripade, prve treba skusiť Gáfrovu masť ak nezaberie okamžite na chirurgicky zakrok.

tinka228

s najväčšou pravdepodobnosťou sú to naozaj hemoroidy. Okrem čípkov Faktu si kúp aj mastičku Faktu - tá je lepšia na vonkajšie hemoroidy. Keď si to namastíš, nebude to tak bolieť pri sedení.

mala lady

podla toho co opisujes tak pravdepodobneide o hemeroidy...v tvojom pripade by som sa zdvihla a utekala s tym hned k lekarovi kym sa to da vyliecit liekmi a mastickami.a nie ked to bude uz vo vyssom stadiu ako u jedneho pana ktoremu to museli vyoperovat a to preto lebo sa hambil ist k lekarovi...a tebe sa nechce ist moc k lekarovi???tak naco chces radu ked aj tak kazda bude aby si k nemu isiel...ale tak ked ti staci masticka a zit v bolestiach a strachu zo zhorsenia tak tam nechod...

veronita

ja mám tiez taky problem, mam taky vyrastok na zadku, strasne ma to boli, nemozem si poriadne ani sadnut. ako nejaky pupak sa mi to nejavy, skor to ma tvar takeho ovalu, akokeby mi tam koza navrela. prosim, poradte, co s tym