Nenavidim sa

Príspevok v téme: Nenavidim sa
fulka

Ja ozaj uz neviem co mam robit...kazdy vecer na mna dojde stav, ze som strasne skareda, je mi zo seba zle, len placem, vobec nevidim nic pozitivne, neznasam sa za kazde jedlo co som zjedla ten den, moja tvar sa mi zda skareda, mam pocit ze ma nemoze mat nikto rad, pretoze som skareda...stale sa porovnavam a vzdy dojdem k tomu ze som otrasna....v skutocnosti mozno to ani nie je tak zle...ale nejak vidim moje chybicky mnohonasobne vacsie ako pozitiva...a tuzim byt dokonala a viem ze sa to neda...
Chcem vyskocit zo svojho tela, nevydrzim sama so sebou...prosiim...poradte mi ako proti tomu bojovat...nejak aktivne....HOCICO=)
(ku cvokarovi chodim a vie o tom..len to nevieme zmenit)

elka

fulka,všetky čo prežívajú ppp alebo bulímiou alebo obe v kope ťa chápu,nenávidím sa od šiestej triedy lebo od vtedy mi predpísali dietu bo som bola tučna,na strednej som pochytila záchvat ppp a teraz u rok som bulimička a anorektička v kope.Je ťažké sa toho zbaviť,moja mamina ktorá je super sa o to pokúšala tak strašne že sme šli aj ku bylinkárovi a tam zistila že nielen ja som na tom zle,ale že aj ona.Od vtedy sa snažila ma nútiť normálne jesť a nechať to v sebe ale nedarilo sa jej,čím viac ma nútila tým to bolo horšie a teraz ma už nechala tak asi kým nezmaturujem.Ona si snáď myslí že si niečo spravím ak mi začne krížiť cestu,ale ja by som bola rada lebo sama to nezvládam

fulka

Kukuliatko, diky=) mas uplnu pravdu...a prave z toho mam vycitky,ze by som mala byt stastna.. (a objektivne vlastne ani nie som skareda...)a nie som....
ale zacala som sa snazit =)idem robit s kamoskou charitu=)

kukukliatko

Aj tak vonkajsia krasa pominie, ale vnutorna nie - ta ostava. Ak sa budes snazit robit vsetko spravne a mysliet vzdy na dobro, budes sa aj sama citit lepsie a krajsie. Skus to. Okrem toho kazdy ma nedostatky. A myslim, ze horsie su tie vo vnutri- co z toho, ze je niekto pekny, ked ho ostatni nemaju radi.
A vaz si, ze si telesne zdrava- co by ini za to dali!

----

"milujem" ked sa vyjadruju ludia k teme, o ktorej ani hov.. nevedia, vid priklad kamos ... keby si si aspon precital co kocka pise a nie len vyjadril svoju trapnost.

fulka

Kamos, vsak citaj co sa pred tym pise...praveze sa nemam ani kedy nudit, skor naopak....
A to je na tom celmo najblbsie, ze si vlastne racionalne uvedomujem ze je to blbost a mala by som sa zaoberat inymi vecami, ale slaba chvilka a emocna cast sa zas prevali=(
inak ich, diky=)

ich

pre mna existuju 2 moznosti ako zabudnut na chvilocku na to ze zijem aj ked ani nechcem...aj ked to snad nieje tvoj problem...pomaha mi sex {a to tiez nie hocijaky} alebo vzdy nieco ine...ten sport je ale cast super....najlepsie sa mi uteka...najskor pomalicky, potom rychlejsie az dokedy nemam pocit ze nevladzem a potom bezim na rychlost a kracam,,,,sprint,,,,kracam az dokedy si neuvedomim ze je to prec....
tiez to niesu zarucene metody a nie vzdy sa daju praktizovat...
napr. keby som bola na tom zle tak nemam chut na sex ani na beh a tak trpim...

klewa

ja toto fakt nikdy nepochopím...jak sa može niekto nenávideť len preto jako vyzerá...šak ludia,vspamatajte sa! v živote sú aj dvoležitejšie veci jako výzor...napr.:láska,peniaze,zábava...šak užívať si treba a ne zožierať sa. aka som taka som...komu sa nelubi nech...ved žijeme len raz!

fulka

Uz som skusala vselico aby som to odohnala....vykreslit, vypisat to zo seba, citat si zasportovat si, zahrat si nejaku sportovu hru,modlit sa, zdravo papat stale nieco robit aby som na to nemyslela....
uz vazne neviem...nemate nejake tipy, ako sa zbavit takych stavov? (je to podobne ako ked som sa rezala...=/ take zachvatove, takze to prejde...ale dovtedy neviem co s tym...