Trasiem sa a neviem preco...

Príspevok v téme: Trasiem sa a neviem preco...
keituskaaaa

Prosim vas uz ste niekedy mali taky problem,ze ked vas nieco nahnevalo,ked ste v strese,alebo ked si len pomyslite na nieco,co vam velmi ublizilo,zacnete sa triast??Ja to v poslednej dobe mam velmi casto a este k tomu akoby sa mi zrychlil tep,potim sa,je mi horko a hned na to zima..citim sa ako nejaky narkoman po davke alebo co Cim to preboha moze byt?Uz to mam kazdy den hlavne v praci :((

Spokey

Mne sa to tiez stava...ked vidim moju sprostu svokru ako sa s falosnym usmevom tlaci do dveri mojho domu (lebo chce ist k mojim detom). Adrenalin a hnev a vsetko co existuje mam na maxime a najradsej by som ju vyhodila lebo mi velmi ublizila a stale ma urazala, ale kvoli partnerovi si hryziem do jazyka.
Raz ked sa nezdrzim, vsetko jej vykricim a bude zvada este aj s partnerom. Sproste svokry su kriz pre celu rodinu.

dreams0

Aj ja sa trasiem, ked mam nieco vybavit,alebo mam stres.Beriem lieky aj z toho,aj mam zvysenu cinnost stitnej zlazy.V pondelok som si toho nalozila vela,cestovala som a zrazu triaska a mdlo.Poradte mi,kde mam hladat vychodisko a riesenie.Uzivam aj magnézium,na predpis,zatial len tyzden,zatial som nespozorovala zlepsenie.Zajtra idem k obvodnému lekarovi,drzte mi palce,nech pride na nejake riesenie,

peetoo_ja

ja som sa potom rezal, ale na druhy den to boli, ked sa ti to hoji a tak si to urobis zas, aby nebolelo a nemozes prestat, ale ked ti ide krvicka, tak je to taj fajn najlepsie na svete a na vsetky problemy zabudnes, keby som mohol dorezem sa vsade, ale nieje to spravne, je to zlé a ale fajn. nesmie sa to robit si, tak nebud smutna.

nika-v

Zabudla som podotknúť že aj tie stavy potenia a zrýchlený tep, búšenie srdca, sú charkakteristickým príznakom zvýšenej činnosti štítnej žľazy. Daj si urobiť krvné testy u endokrinologičky pre vlastnú spokojnosť.

zuzlik

no urcite to bude stres:) jojooj kolko ja mavam stavov a akee. skusky sem, skusky tam... urob si matovy cajik a bude ti lepsie. ale skus si nejako zlahcit situaciu, neviem ako, ale aby si nebola v takom strese. chvilku to telo vydrzi, no aby si nemala problemy neskor. drzim palceky:)

RNG

infarkt je nasledok zapchatych ciev, ci uz tukovymi nanosmi, ci uz krvnymi zrazeninami.
Oboje sa da adresovat aj pri plnom strese.
Relaxuju St Johns Wort, SAM-e,5-HTP, niektore mineraly(vapnik, horcik),GABA , vitaminy skupiny B(stress-B). Z cviceni hlavne meditacne, ako yoga, thaichi.

keituskaaaa

Ano moje,uz 9den zajtra a zatial neporusujem,snazim sa,uz nebyvam rano taka hladna a nebyva mi tak zle,len sa citim zvlastne,taka vycerpana,starosti s peniazmi,zrejme bude hypoteka,s pracou je to zle,asi mi vazne pracuje psychika,ked tak citam na nete kolko mladych ma infarkty..zacinam sa toho bat,stresu mam az-az a do toho este fajcim :( jedine co ma ukludni..:(