Krok vzad

Príspevok v téme: Krok vzad
volbasmrt

Neviem co sa to deje so mnou ...s mojim zivotom ludmi okolo mna ...citim ako pomalicky upadam stale hlbsie ..zamotavam sa do nejakej pavuciny a ostatni sa len divaju ako sa trapim a snazim vyslobodit..v poslednom case sa mojzivot desne sklomplikoval ...prvy krat som sazalubila no nemozem lubit ..teraz uz viem ze to nepojde a so ztoho zufala ...uplne zacinam kaslat na vyzor jem co chcem necvicim len sedim pred pc alebo ked sa mi chce odpratat pred tv tak travim cas pozeranim do tej bedne i ked mi to nic nedava lebo nevnimam len do toho cumim ako taky puk, a to doslovne.Moje naj kamosky na mna zacinaju kaslat maju totit chalanov cize si nemozu najst cas na mna a ja stale sama , este donedavna som mala jednu spriaznenu dusu ..kamarata ktoremu so doverovala bol mojou dusevnou podporou no prestal sa ozyvat a v pondelok mi oznamil ze asi bude tato:(vztah s rodicmi som si pokafrala s otcom som sa nerozpravala uz 2 dni skola mi vobec nejde som nesamostatna nervozna , v noci sa mi snivaji take veci zeby normalny clovek nechapal ..mam depku z toho nechcem sa vratit na zaciatok zacinam premyslat nad smrtou a to dobre nieje ...potrebujem pomoc """!!!!!!!

volbazivot

nebola to nestastne laska nemusela byt ja som cuvla pokaslala som to no nemrzi ma to ..niejeto chalan pre mna ...pockam si na zazrak

volbazivot

kde ste sa stretli???ja si tiez pockam na takeho ....dufam ze nebudem cakat dlho lebo do klastora pojdem:)tak prijemny kupelik ti prajem ...a ozvi sa potom este

jaja

vies,niekedy tak uvazujem,ze ako som trpela predtym ked som bola nestastne zalubena,ked ma trapili ini chalani,atd..ved poznas to :)to patri k zivotu,netreba sa vzdavat a vzdy treba ist dalej

jaja

no prave si napustam vanu a idem si spravit ten bylinkovy caj....:)priatel je u seba doma,ale vcera spal u mna,super bolo:)mne sa velmi paci,pre mna je to najlepsi a najsexy chalan na celucickom svete :)

volbazivot

hehe ....uz som sa kupala okno otvarat nejdem bo mi naskace sem haved:)pijem akurat psilco a spala som cely den taze budem hore do ranka bieleho asik:)nelubi?:(fnuk vyzera to ze hej my mame iny vztah taky krasny :(((

jaja

takze co dalej....takze dnes si das relaxacny kupel,vypijes bylinkovy caj,otvoris okno,nadychas sa cerstveho vzduchu a pojdes spinkat...a zajtra ked vstanes si povies,ze ides bojovat a pomaly rozmotas pavucinu a naberies nove sily...:)mas zajtra skolu?

jaja

vies,keby ta naozaj lubi je s tebou....mozno sa mu pacis,ale to bude vsetko a to sa neda porovnat s laskou...tazke o tom racionalne rozmyslat ked si zalubena co?:)))poznam...