antikoncepcia

6phoebe

Ahojte chcela by som sa spytat ci nemate nejake skusenosti s antikoncepciou ,ktora je na znizenie ochlpenia..Pocula som ze aj taka existuje..prosim poradte mi co mam robit ked mam chlpky v oblasti bikin a po depilacii sa mi urobia vyrazky nemate nejake skusenosti, dakujem

werea

Mal ta najprv vysetrit Petuska ... aspon krvny obraz, cukor a tak ... a popytat sa na rodinnu anamnezu .. chod za nim co najskor a povedz ake mas problemy .. ak to bude zlahcovat, skus sa obratit na tvoju detsku/obvodnu lekarku ...

patuska

ahojte. moj gynekolog mi prespisal antikoncepciu bez vysetreni a bez testov jednoducho som prisla za nim ze mam velmi bolestivu menstruaciu a on mi predpisal Lindynette 30.uplne trvu tabletku som si dala 7.5 kedy som dostala aj menstruaciu ktoru mam az dodnes a byva mi strasne zle. chcem sa opytat ci by som nemohla prestat brat tie tabletky hned dnes ked si mam dat 10 tabletku a ist si dat predpisat daku inu antikoncepciu. dakujem za rady

machulka006

na ťažšiu formu akné je to Minerva, Diane35 a Chloe (to isté-Minerva je originál, ostatné kópie), na stredne ťažkú formu pomôže aj Jeanine, a na tú ľahšiu by mohlo zabrať aj Yadine, prípadne Yasminelle