schudem s pilatesom?

miskaaaa

ale tak musis pridat aj pohyb..uvidis ten pilates ti pomoze :)...ja zase mam pohy ale musim tomu este jedalnicke prisposobit :)...a kolko merias ak mozem vediet?..ja som zvykla vazit 61 a teraz mam 69 :(..a vyska 170 cm

heidy

no ja som niekedy vazila 54 kil...a teraz som pribrala na 61-62 citim sa ako taky balon..a miska naozaj sa snazim uz tyzden zdravo sa stravovat ale na 60tke to stoji :(

miskaaaa

Ved aj ja potrebujem schudnut...10kg :(..neviem rpeco ale v poslednej dobe som pribrala 8kg tak chcem ist aspon na povodnu vahu a dobre by bolo aj trosku viac..cize 10 kg by som bola spokojna..ale som schopna drzat aj hladovku,len musim schudnut :)...a 5kg neni tak vela,tak hlavu hore..uvidis,ze to pojde..ten pilates je fakt dobry,trosku si prisposobis aj stravu a bude to super..uvidis :)

heidy

stala 59 ale to DVD je fakt dobre..len ja by som potrebovala aj schudnut aspon dakych 5 kg..to budem musiet zacat drzat aj dietu:((

miskaaaa

tak to si potom aj ja musim kupit Emmu :)..a kolko stala?..ako vzdy,ci bol dajaky priplatok? :)...a drzim ti palce..snad to nejako pomoze :)

heidy

ahooj ja som si kupila casopis emmu a bolo tam DVD pilates, tak od zajtra idem aj ja na to..pise sa tam ze celkovo zeny po 10 lekciach pilates cvikov vyzeraju omnoho stihlejsie a pôsobia vyssie tak som zvedava:) hadam do plaviek budeme kocky