nevolnosti pri cestovani

RNG

ja to tiez nenavidim, ale oni robia len svoju pracu.
Predstav si, ze by nikoho nekontrolovali! Aj tak sa do krajiny dostava privela drog a rozneho nevhodneho biologickeho materialu.
A ti fanatici islamu by vyhadzovali do luftu vsetko, aby sa stretli so svojim Alahom osobne!

dadaa

RNG, ja sa len smejem...po tom co som zazila...4x ma za tyzden odchytili na letiskac, prehladavli a posledny krat to bol vrchlo, som nestihla skoro lietadlo kvoli tomu, ze to je moja vec ak nestihnem...a prezerali vazne vsetko, az som sa hanbila ked sa im tie tampony rozsypali a oni ich aj tak este po jednom prezerali....

RNG

Dadaa, ja som nikdy nemal problemy. Samozrejme nosim len par kuskov v krabicke s liekmi na sebe(enzymi mam na sebe cely cas, potrebujem ich brat s jedlom+ nosim bromelain a nattokinazu proti zrazaniu krvi pri dlhom sedeni v lietadle)

dadaa

no, by som chcela aby mi take cukriky doma vyrobene nasli pri prehladke na letisku v usa:D mne prehladali aj tampony:)
a k teme....agina, spievat!!!!!!!!ja som pregrckala nejdnu cestu

RNG

Ak nevies dostat zazvorove(dumbierove) cuktiky alebo zele, mozes si samo vyrobit.
Kup si koren, dobre umy, nakrajas na platky asi 3 mm hrube, das povarit do cukrovej vody(20% cukru) asi na 1.2 hodiny, velmi pomaly, Potom vyberies na pergamenovy papier posypany cukrom a das susit do 90 stupnov teplej peci
Vysusebe vydrzia dlhe roky. Ked ta drgana v aute, na lietadle alebo na lodi, das si maly kustik do ust a z casu na cas do neho jemne zahryznes, aby uvolnil stavu
Inac ta cukrova voda po vareni dumbieru je dumbierovy syrup, skladuj ho v ladnicke a mozes si nim prichucovat caj alebo robit dumbierove napoje(gingerale)

aduliena

Z prírodných vecí pomáha zázvor. Alebo si kúp v lekárni taký homeopatický liek proti nevoľnosti, ten sa cmúľa ako cukrík.

cestovatelqa

No to mi tiez zabera...ale ked nie je v autobuse volne miesto v predu je to horsie:)) som pocula ze za to moze nejaka tekutina v mozgu ci co...