ucho a dierka

Príspevok v téme: ucho a dierka
sasa:)

Po dvoch dnoch bez nausnic mi jedna dierka pri zad. otvore sa trochu zmensila, da sa nou prestrcit uz len ta nausnica, ktora v nej bola naposledy ale ona nie je zlata a z takych sa mi zapaluju usi. Skusala som najst ten otvor svojou povodnou(zlata, kruhova, tym padom hrubsia a zle sa triafa lebo je zahnuta), no ale hrozne to boli, zacalo mi aj krvacat. Tak som dala len tenku rovnu nausnicku aby nebola v dierke chrasta a potom aloe vera gel na nausku a mam ju v usku:)) No ale to asi nemoze byt dlho lebo sa mi to zapali, uz sa mi to viac krat stalo s nezlatymi nauskami navyse ako budem potom zapalene ucho prepichovat tou mojou hrubou nausnickoiu? Poradte ako to mam vydezinfikovat a vyliecit potom by sa to mohlo pretiahnut vysteriliz. ihlou??? Na plastiku uz nechcem ist lebo su tam nesikovni, nevedia prepichnut dierku rovnakou cestou...Uz tam mam jazvicku okolo z poslednej navstevy. Prosim poradte.

sasa:)

no keby niekto chcel vediet jak som si tu dierku zvacsila, tak som normalne prevliekla steril ihlou(24h v liehu bola urcite), ale tym tupym koncom,lebo som si nebola ista ci idem dobre no, ono to je aj tak uzke tak preslo uchom, a potom som uz tu dierku nasla aj s nausnickou
take dzive heslo ze fuuj :DD

sasa:)

a ked je ucho kludne netreba? nedala som a je to v pohode ale chystam sa zvacsit dierku, tak potom bude treba? uvidim jak to bude vyzerat, no